Jawor-Parkiet Design Awards - konkurs dla projektantów

Jawor-Parkiet Design Awards - konkurs dla projektantów

20 stycznia 2019 roku to ostateczny termin zgłaszania projektów do konkursu „Jawor-Parkiet Design Awards” ogłoszonego przez Producenta podłóg drewnianych Jawor- Parkiet. Warto podjąć rękawicę, bo na najlepszych czekają nagrody pieniężne i wyjazd na Made Expo 2019 w Mediolanie.

Dla kogo?

Uczestnikiem konkursu może być każdy architekt, projektant wnętrz, designer, student kierunków architektonicznych, który zgodnie z regulaminem konkursu, przygotuje wizualizacje z wykorzystaniem podłóg Jawor- Parkiet. Każdy z uczestników może zgłosić w sumie pięć projektów w podziale na cztery kategorie:
1. sypialnia
2. salon
3. pokój dziecięcy
4. aranżacja ścian

Terminy

20 .01.2019 - termin zgłaszania prac
14.02.2019 - termin ogłoszenia wyników

Nagrody

Za pierwsze trzy miejsca Organizator przewiduje nagrody pieniężne w wysokości odpowiednio 8000 zł, 4000 zł i 2000 zł. Zarówno zwycięzcy, jak i autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrodę w postaci dwudniowego wyjazdu na targi Made Expo 2019 w Mediolanie, odbywające się w dniach 13-16 marca 2019 r. Organizator pokryje koszt przelotu (wylot z Warszawy), zakwaterowania ze śniadaniem oraz biletu wstępu na targi. Podczas wyjazdu odbędzie się uroczystość wręczenia nagród głównych.

Więcej informacji o konkursie znajdziesz na stronie: jawor-parkiet.pl

konkurs dla projektantów, konkurs parkiet jawor

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!