Wielofunkcyjna lampa do wnętrza i na zewnątrz

Wielofunkcyjna lampa do wnętrza i na zewnątrz

Wielofunkcyjna lampa ledowa Synergy to połączenie oświetlenia, głośnika i schowka. Świetnie sprawdzi się zarówno w salonie jak i na zewnątrz. Dzięki lampie 3w1 możemy cieszyć się naturalnym światłem, ulubioną muzyką i schłodzonymi napojami.

Lampa zewnętrzna

Gdziekolwiek chcesz, kiedy chcesz - w parku, na balkonie lub na plaży. Możesz ją zabrać ze sobą i cieszyć się dyskretnym światłem i nastrojową muzyką w tle. Funkcjonalny schowek  wypełnisz lodem i schłodzisz ulubiony napój. Wszechstronność zastosowań schowka jest  nieograniczona także w ogrodzie, wystarczy wypełnić go ziemią i posadzić ozdobną roślinę.


wielofunkcyjna lapma
wielofunkcyjna lapma

Nowoczesna lampa do wnętrza                 

Synergy doskonale sprawdzi się podczas długich, wieczornych, zimowych dni - w domu, na kanapie, czy przy kominku zapewni dyskretne, ciepłe oświetlenie.  Urządzenie jest kompatybilne, dzięki czemu ulubioną muzykę możesz bez problemu przesłać przez  bluetooth do Synergy ze smartfona, tabletu lub komputera i cieszyć się bezprzewodowym dźwiękiem wysokiej jakości.

Synergy jest odpowiedni na każdą okazję, rodzinne święto w domu, czy letni wieczór na tarasie. Produkowany jest z wysokiej jakości materiałów, posiada elegancki uchwyt ze skóry licowej w aluminiowym wykończeniu. Czas pracy baterii wynosi od 5 do 7 godzin.

wielofunkcyjna lapma
wielofunkcyjna lapma
wielofunkcyjna lapma

Ta designerska, duńska lampa jest idealnym pomysłem na świąteczny czy urodzinowy prezent. Cena od 479 zł do 859 zł w zależności od wielkości.  

Żródło: Dutchhouse.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 2

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

marcoo 2020-04-14 00:26:04

Your website is very cool, i have bookmarked it.

felicjanoo 2020-04-18 00:25:55

Your site is very cool, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!