Wanna do łazienki w stylu włoskim

Wanna do łazienki w stylu włoskim

W łazience zaczynamy i kończymy dzień. To miejsce naszego przygotowania do pracy, ale też relaksu przed snem. Do projektu tego wnętrza przykładamy dużo uwagi, wymyślamy motyw przewodni, klimat. Czasem ma być minimalistycznie, a czasem w klimacie SPA, ale w wersji domowej. A co gdybyśmy chcieli urządzić łazienkę po włosku?Jaką wannę wybrać? Oto kilka propozycji

OTTOCENTO SMALL to mniejsza wersja wanny OTTOCENTO, wykonana z bentonitu Cristalplant® dostępnego w kolorze białym lub dwukolorowym, z zewnątrz w kolorze ciemnoszarym lub jasnoszarym.


wanna do lazienki

VIEQUES XS to mniejsza wersja wanny VIEQUES - współczesna stylizacja staroświeckiej wanny. Wykonana ze stali z białym wykończeniem wewnątrz i białym lub ciemnoszarym na zewnątrz.

wanna do lazienki

Wanna IMMERSION inspirowana tradycyjnymi drewnianymi naczyniami do kąpieli używanymi w Japonii i Chinach jest głębsza niż standardowa wanna i zajmuje mniejszą powierzchnię. Zaprojektowana została przez Neri & Hu z białego Cristalplant®.

wanna do lazienki

IN-OUT w 2009 roku zaprojektowało studio Benedini Associati. Wykonana w całości z białego Exmar lub dwóch kolorowych (na zewnątrz w kolorze ciemnoszarym lub jasnoszarym). IN-OUT to okrągła wanna z dwoma różnymi typami felg. Krany mogą być mocowane do ściany, podłogi. Istnieje opcja montażu wolnostojącego, narożnego, wbudowanego lub niszowego. Jest tylko jedno „ale” dostępne są tylko na życzenie i w ograniczonej ilości.

wanna do lazienki

DROP to kolejny projekt Benedini Associati. Nieregularny i organiczny kształt wanny podobny do muszli. Wykonana jest z białego, bioodpowietrzonego lub dwukolorowego Cristalplant® (zewnętrzna w ciemnoszarym kolorze lub jasnoszarym). Krany mogą być montowane na ścianie lub podłodze. Wanna może być dostarczona również w postaci kamienia lub marmuru.

wanna do lazienki

Projektanci stworzyli również dla AGAPE model wanny SPOON XL. Jest głębsza niż oryginalna wanna SPOON i charakteryzuje się jeszcze bardziej minimalistycznym wyglądem. Łatwo się dopasowuje do najróżniejszych ustawień i jest wykonany z białego Cristalplant® - ciepłego, przyjemnego w dotyku materiału.

wanna do lazienki

Źródło: AGAPE

Komentarze

Ilość komentarzy: 3

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Grażyna 2018-10-31 11:59:35

Przepiękne te wanny, w zasadzie każda mi się podoba, ale pewnie cena jest adekwatna do ich wyglądu i raczej nie na polską przeciętną kieszeń. A do tego trzeba dobrać dobrej jakości armaturę łazienkową i równie pięknie wyglądającą, żeby nie oszpecić wanny - przy okazji w oczy rzuciły mi się takie cudeńka https://www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/kludi-balance-white/

marianoo 2020-04-13 19:52:09

Your page is very interesting, i have bookmarked it.

felicjanoo 2020-04-22 16:38:53

Your website is very cool, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!