Designerska kuchnia szyta na miarę

Designerska kuchnia szyta na miarę

Kuchnia to miejsce, w którym tętni życie już od samego rana. To w niej rozpoczyna się dzień, odbywają się najważniejsze rozmowy, codzienne rytuały. Jak ją urządzić, żeby się nie znudziła i nie wyszła z mody, ale cieszyła nas długo ponadczasowym pięknem? Oto jeden z przykładów designerskiej kuchni na jaką zdecydowała para londyńczyków.

Prezentowana kuchnia wyróżnia się czystą, minimalistyczną formą, którą wyznaczają wyważone proporcje i rytm geometrycznych podziałów. Jednolity i lekki charakter zabudowy podkreślają bezuchwytowe fronty. Architektoniczna bryła mebli doskonale komponuje się praktycznie z każdym rodzajem wykończenia. W przypadku realizacji w Londynie główną rolę odgrywa tu biały półmatowy lakier, który zestawiono z fornirem z drewna orzechowego pokrywającym dolne szafki. 

Szuflady wyposażone są w organizery. Ich drewniane podstawy podzielone zostały szachownicą żłobień, w które wsuwać można różnej długości stalowe przegródki. Rozwiązanie to zapewnia pełną swobodę kształtowania wewnętrznych podziałów i dopasowania ich do różnych wielkości i kształtów kuchennych przyborów. W przestronnej kuchni londyńskiego domu nie mogło zabraknąć telewizora, który zawisł na fornirowanej orzechem ścianie.

Źródło: Zajc

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!