AGD dla singla

AGD dla singla

Szacuje się, że w Polsce mieszka obecnie 5 milionów singli, a ich liczba w najbliższych latach będzie rosnąć. I choć na rynku AGD wciąż przeważają produkty rodzinne to jednak coraz częściej spotkać można także rozwiązania dedykowane dla osoby mieszkającej samodzielnie w małym mieszkaniu.


Przyjemność a zarazem wyzwanie dotyczące urządzania własnego mieszkania w najbliższym czasie czekać może jeszcze więcej singli niż dotychczas. Dzięki podpisanej przez prezydenta Bronisława Komorowskiego nowelizacji ustawy dotyczącej programu „Rodzina Na Swoim”, z preferencyjnych kredytów będą mogli skorzystać także single w wieku do 35 lat. Jakie rozwiązania AGD mogą okazać się szczególnie przydatne dla osób, które chcą zamieszkać samotnie?
Singiel nie potrzebuje dużej, rodzinnej lodówki, wydajnej pralki na 10 kg wsadu czy zmywarki na 15 kompletów naczyń. Dla niego optymalnym rozwiązaniem są kompaktowe urządzenia AGD, które zapewniają oszczędność miejsca i energii. Liczy się także nowoczesny design i wygodne użytkowanie, bo singiel to świadomy i wymagający konsument.

Zmywarka w wersji mini

Wykorzystując lodówkę podblatową, kompaktowy piekarnik czy zmywarkę singiel może komfortowo urządzić nawet małą kuchnię. Czy jednak opłaci się kupować zmywarkę dla potrzeb jednej tylko osoby? – „Oszczędności w przypadku używania zmywarki, w porównaniu z myciem ręcznym, są znaczne. Czy ktoś z nas zastanawiał się, ile wody wylatuje z kranu w ciągu minuty? Średnio jest to ok. 6 litrów. Oczywiście możemy nalać  wodę np. do miski, ale wtedy stawiamy pod znakiem zapytania higieniczność takiego zabiegu oraz efektywność usuwania zabrudzeń oraz tłuszczu w letniej wodzie. A co z czasem poświęconym na zmywanie ręczne? Aby umyć pod bieżącą wodą 6 kompletów naczyń będziemy musieli poświęcić ok. 15 minut Ponadto zużyjemy 90 litrów wody! Podczas gdy zmywarka kompaktowa na 6 kompletów naczyń zużyje tylko 9 litrów na cykl” – tłumaczy Alina Chemperek-Gumiela, przedstawicielka Candy Polska, producenta urządzeń AGD

Jednoosobowa pralka 

Rozwiązaniem dedykowanym dla osób, które mieszkają samotnie może być z pewnością Aquamatic – najmniejsza pralka na rynku. To jedyne takie urządzenie o wymiarach  69,5 cm x 51 cm x 44 cm z załadowaniem od frontu i klasą efektywności energetycznej A, które pozwala wyprać 3,5 kg wsadu. Użytkownik ma do dyspozycji 18 programów, w tym: pranie ręczne, pranie wełny, program sport (idealny do tkanin syntetycznych, które wymagają wielokrotnego prania w ciągu tygodnia), programy szybkie. Dopasowuje się więc do aktywnego trybu życia, jaki często prowadzą single. Pralka jest tak mała, że zmieści się w dowolnym miejscu łazienki, pod zlewem, obok wanny, w kuchni lub pod blatem roboczym.

Siła połączeń

Singli, którzy lubią wygodę a zarazem dysponują kuchnią o niedużej powierzchni mogą też zainteresować rozwiązania umożliwiające łączenie w ramach jednej powierzchni funkcjonalności kilku urządzeń. Przykładem może być kuchenka mikrofalowa z funkcją piekarnika albo zestawy zintegrowane, które  zajmują powierzchnię standardowej kuchenki, oferując funkcję aż 3 urządzeń - płyty grzejnej, piekarnika i zmywarki.
Jeszcze do niedawna decyzję o zakupie sprzętu AGD podejmowały głównie młode małżeństwa, które urządzały własne mieszkanie. Czasy jednak się zmieniły – dziś także osoby niepozostające w związkach małżeńskich kupują i wyposażają mieszkania. Singli jako potencjalnych klientów dostrzegają już biura podróży, deweloperzy, a także agencje nieruchomości. Także rynek produktów AGD powoli dostosowuje się do tych zmian socjologicznych. Producenci coraz częściej oferują obok rozwiązań rodzinnych także produkty, które spełnią oczekiwania osób decydujących się zamieszkać samodzielnie.

Żródło:Candy

Komentarze

Ilość komentarzy: 2

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Leidy 2012-06-17 01:41:47

Kurwa classical715 Jestem biały, ale nie sądzę, że poinewnieś być w stanie nienawidzić kogoś tylko dlatego, że ich skf3ra jest innego koloru, lub ich sposf3b życia jest inny, bo nie znają to ludzie jak ty ktf3re sprawiają, że wszyscy wierzymy, że biali ludzie są nadal rasistowskich dupki jak Ku Klux Klan czy coś Przestań prf3bować być rzecznikiem pochodzenie etniczne i pomyśleć zanim coś powiesz fałszywych Ass Bitch chcę dupki cipki jak ty mf3wić gf3wno w prawdziwym życiu i zakończyć Bein YouTub

Alie 2012-11-02 21:55:13

Olo ja też nie widzę takiej możliwości. Bo jej nie ma. Mimo Twoich zanepwień na blogu MT 2.0 (ktf3ry został wykasowany) nie jest możliwy zakup tylko za megacenty. Zawsze trzeba dołożyć złotf3wki choćby za wysyłkę. Poza tym suwaki bonusf3w są tak zaplanowane, że fizycznie nie jest możliwe uzyskanie bonusa takiego jaki chce kupujący a jedynie takiego jaki zaplanował sprzedawca. Daaawno temu w dyskusji o cenach płyt głosiłeś iż niemożliwe jest obniżenie ceny singla z 9,99 na 6,99 zł. Bo podatki, du

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!