Polski design w Twoim mieszkaniu

Polski design w Twoim mieszkaniu

Wakacje to taki czas, który cześć z nas przeznacza na remont mieszkania bądź też na nową aranżację wnętrza. To dobry czas żeby rozejrzeć się za unikatowymi meblami oraz dodatkami i postawić na dobry polski design.

Pufa UFA

Pufa UFA to dwa elementy – konstrukcja i poduszka. Poduszka wkładana jest do konstrukcji o formie kosza, co pozwala łatwo ją wymienić, wręcz bawić się innymi w rożnych kolorach. Jej obły kształt zachęca, aby na niej usiąść. Wprowadza też miękkość w surowych, prostych wnętrzach.


Pufa

Rybitwa TERN

Rybitwa wykonana jest z toczonego drewna i elementów stalowych. Jej kształt przywołuje nadmorskie wspomnienia nawiązujące do rybitwy, która była inspiracją do powstania tego obiektu. Jest idealnym elementem dekoracyjnym w sypialni, salonie oraz w biurze.

Ławka MESO

Dębowa ławka MESO z tapicerowanymi elementami i skrzynką na dokumenty w formacie A4. Ławka występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Łatwy sposób wymiany elementów tapicerowanych umożliwia zmianę kolorystyki mebla. Drewno pokryte jest najwyższej jakości olejo-woskiem typu OSMO, zapewniając należytą odporność podczas użytkowania i powierzchnię naturalną w dotyku.

Ławka
Ławka

Wieszak K3

Wieszak składa się z sześciu skręcanych ze sobą elementów, co zapewnia prostą i stabilną konstrukcję. Do wyboru są warianty kolorystyczne, z możliwością zamówienia wieszaka w postaci zmontowanej i do samodzielnego montażu.

Wieszak
Wieszak

Wieszak SHADOW

Wieszak Shadow pozwala na zaaranżowanie strefy wejściowej czy przedpokoju z odrobiną luzu i humoru. Inspiracją była zabawa graficzna wynikająca z gry ze skojarzeniami, z naturalnym cieniem rzucanym przez przedmioty. Wykonany ze stali malowanej proszkowo. Przytwierdzany do ściany za pomocą sprytnego i zamaskowanego mocowania. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych.

Wieszak

Źródło: Doki

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!