Słuchawka prysznicowa z nagrodą Red Dot 2018

Słuchawka prysznicowa z nagrodą Red Dot 2018

Słuchawka prysznicowa EVO JET DIAMOND - produkt oszczędzający wodę i oferujący wspaniałe doznania kąpieli dzięki nowatorskiemu strumieniowi natrysku otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Design Award 2018.

Słuchawka prysznicowa została wprowadzona na rynek na początku 2018 roku. Inspirowana formą diamentu. Zaprojektowana przez niemieckie studio projektowe Artefakt zachwyca świeżą stylistyką i inspiruje nowym strumieniem natryskowym. "Beading Stimulation" to musujący strumień-spray opracowany przy użyciu zastrzeżonej technologii "Drop Jet". Mocno napowietrzone miękkie drobinki wody są dla ciała niczym odświeżający aerozol, który cudownie orzeźwia skórę zwłaszcza podczas upałów.


Red Dot

Funkcje słuchawki prysznicowej

Dwie pozostałe funkcje obecne w nowej słuchawce prysznicowej to klasyczny deszcz oraz masaż. Płynne i wygodne przełączanie się pomiędzy natryskami umożliwia ergonomiczny przycisk Navigo. Nowa słuchawka została zaprojektowana nie tylko z troską o atrakcyjny design, ale również o ekologię i właściwości użytkowe. Zainstalowany fabrycznie i demontowany ogranicznik przepływu zmniejsza zużycie wody w normalnych warunkach ciśnienia z 18,5 l/min do zaledwie 8 l/min bez utraty komfortu. To duża oszczędność wody i energii!

Red Dot

Wśród rozwiązań użytkowych ułatwiających codzienne używanie słuchawki EVO JET DIAMOND warto wymienić również łatwe do czyszczenia dysze silikonowe, których gumowe końcówki zapobiegają osadzaniu się kamienia. Ponadto, tworzywo słuchawki odporne jest na zadrapania i osadzanie się kamienia. Z kolei technologia Cool Body zapobiega nagrzewaniu się powierzchni prysznica i chroni przed oparzeniami.

Źródło: Ideal Standard

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!