Lampy, które świecą przykładem

Lampy, które świecą przykładem

Oryginalne oświetlenie potrafi odmienić każde wnętrze. Odpowiednio dobrana lampa tworzy przyjazna atmosferę w domu, dekoruje i przyciąga wzrok nie tylko mieszkańców ale przede wszystkim gości.

Dla tych, którzy lubią konsekwentnie dobierać do siebie poszczególne elementy wystroju wnętrza, lampa z tej samej kolekcji co tapeta będzie niepowtarzalną okazją do zbudowania niezwykłego klimatu.

Wszystkie abażury wykonane są z wysokiej jakości naturalnych tkanin rozpiętych na metalowych stelażach. Desenie zostały naniesione techniką wydruku przy użyciu farb lateksowych certyfikowanych zgodnie z obowiązującymi standardami. Wszystkie użyte tusze są bezwonne, o bardzo wysokiej trwałości. Producent proponuje do wyboru okrągłe abażury do lamp wiszących lub podłogowych, albo klasyczne do lamp stołowych. Wszystkie typy dostępne są w trzech rozmiarach: 35 cm, 45 cm i 55 cm średnicy oraz 22 cm, 28 cm i 30 cm wysokości. Lampy wiszące dostarczane są z systemami uchwytów sufitowych oraz z kablami o długości 2 metrów.

Źródło: dekorianhome.pl


Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!