Warsztaty Ławki Flizowane czyli Dizajn po krakosku!

Warsztaty Ławki Flizowane czyli Dizajn po krakosku!

23 czerwca 2018 r. godz. 13.30 - 18.00 w Muzeum Narodowym w Krakowie odbędą się warsztaty układania mozaiki łamanej z płytek ceramicznych na ławkach dla Muzeum.

Ławki będą dekorowane przez amatorów i profesjonalistów – architektów, projektantów wnętrz oraz studentów trzech krakowskich uczelni – Akademii Sztuk Pięknych, Akademii Krakowskiej im A. Frycz-Modrzewskiego oraz Krakowskich Szkół Artystycznych. Jeżeli jesteś profesjonalistą, należącym do którejś z tych grup – zgłoś się do reprezentacji – poprzez swoją uczelnię lub bezpośrednio do firmy MAXFLIZ (bartosz.glowacki(at)max-fliz.pl). Jeżeli jesteś amatorem i po prostu chcesz wziąć udział w warsztatach – przyjdź na plac przed Muzeum.

W wydarzeniu weźmie udział pięć twórczych zespołów – po jednym z każdej zaproszonych szkół wyższych, jedna drużyna architektów MAXFLIZ oraz jeden zespół otwarty, do którego będzie mógł dołączyć każdy – nie biorąc udziału w konkursie. Każdy z zespołów będzie dysponował jedną ławką, którą będzie należało udekorować mozaiką z łamanych płytek ceramicznych. Bazą ławki będzie konstrukcja z płyt budowlanych WIM Platte.

Zespoły profesjonalne będą miały za zadanie stworzyć projekt, a następnie zrealizować go, wykorzystując dostępny materiał – płytki ceramiczne w różnych kolorach. Zespół amatorów będzie realizował przygotowany wcześniej projekt, który nie będzie brał udziału w konkursie.

Więcej na stronie organizatora.

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!