Zapanuj nad bałaganem w łazience - akcesoria do przechowywania

Zapanuj nad bałaganem w łazience - akcesoria do przechowywania

Łazienka to miejsce, w którym nierzadko panuje chaos. Oto zestaw kilku akcesoriów, które pozwolą zapanować nad bałaganem w nawet najbardziej wymagającym wnętrzu.

Kosze do przechowywania

W każdej łazience powinny znaleźć się tekstylne kosze – to prawdziwy must have, jeśli chodzi o przechowywanie i komfort użytkowania. Kiedy nie są potrzebne, zajmują bardzo mało miejsca, a wykorzystywane mogą być do wielu rzeczy. Kosze, takie jak seria Knitted, dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki czemu można wybrać dokładnie taki, jaki jest nam potrzebny. Mogą one służyć również jako pojemniki na zapasowy papier toaletowy, kosmetyki, czyste ręczniki czy detergenty do prania. Większe kosze, takie jak Felt, świetnie sprawdzają się do przechowywania brudnej bielizny. W przeciwieństwie do plastikowych pojemników na rzeczy do prania, tekstylne kosze można wcisnąć nawet tam, gdzie jest niewiele miejsca.

Przestronne meble

Niezależnie od rozmiaru łazienki, warto pomyśleć o jej organizacji już na etapie wybierania mebli. Przestronne meble o głębokich, komfortowych szufladach. Kolekcja Grande, która wyróżnia się pojemnymi szufladami z wieloma przedziałkami, co pozwala na dobre wykorzystanie przestrzeni. Nowością w ofercie marki jest kolekcja Luxury, której podwieszane elementy nadają wnętrzu lekkości.

Podwieszane akcesoria

Podwieszane dodatki pozwolą zaoszczędzić miejsce na półkach lub blacie umywalki. Technologia TigerFix stosowana jest w większości akcesoriów tej marki i pozwala na szybki montaż bez wiercenia – tym samym metamorfozę wnętrza przeprowadzić można w kilka chwil. W kolekcji Safira tej marki znajdują się montowane na ścianie mydelniczki, dozowniki, półeczki, a także stojaki na dodatkowy papier toaletowy. To doskonały sposób na wykorzystanie dostępnych powierzchni!

Magia sprzątania

Aby utrzymać porządek w łazience, należy przede wszystkim regularnie pozbywać się z niej niepotrzebnych przedmiotów. Puste butelki po szamponie czy opakowania po paście do zębów zalegające w łazience zajmują cenną przestrzeń i wprowadzają nieład. W celu ułatwienia sobie codziennego sprzątania w łazience koniecznie musi znaleźć się miejsce na  kosz na śmieci. Komfortowe kosze na śmieci znajdziesz między innymi w kolekcji Acero i Speckles.

Źródło: CORAM Poland

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!