Nowy odpływ liniowy Geberit CleanLine

Nowy odpływ liniowy Geberit CleanLine

Geberit CleanLine

Odpływ Geberit CleanLine

Ponadczasowy wygląd, niezawodność i łatwość czyszczenia sprawiły, że odpływy liniowe Geberit CleanLine cieszą się niesłabnącą popularnością. Teraz do rodziny CleanLine dołączył nowy model – odpływ przeznaczony do montowania pod płytki, który dosłownie wtapia się w tło łazienki.

 Nowy CleanLine powstał z myślą o jeszcze większej elastyczności w projektowaniu łazienki. Można go zabudować wieloma rodzajami płytek ceramicznych, dzięki czemu stanie się praktycznie niewidoczny. Umożliwia w ten sposób zaprojektowanie łazienki o spójnym, nowoczesnym i minimalistycznym wyglądzie oraz uzyskać więcej przestrzeni.

 Choć subtelny i niewielki, zachowuje wszystkie funkcje swoich starszych braci. Posiada pokrywę chroniącą odpływ przed wpadaniem włosów i innych zanieczyszczeń. Można ją wyjąć jedną ręką i błyskawicznie oczyścić schowany pod nią koszyczek. Nowy CleanLine jest równie łatwy w instalacji jak starsze modele. Posiada wbudowany syfon i fabrycznie zamontowaną warstwę uszczelniającą. Można go zamontować zarówno na środku podłogi, jak i bezpośrednio przy ścianie.

 

 

Geberit Setaplano

Geberit Setaplano

Jednocześnie Geberit rozszerza asortyment wprowadzonego w ubiegłym roku Geberit Setaplano. Wielokrotnie nagradzany panel do natrysków bezbrodzikowych został uzupełniony o 2 nowe wymiary dla małych łazienek 80x80 cm oraz 80x150 cm.

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!