Arena DESIGN 2012

Arena DESIGN 2012

Arena DESIGN w Poznaniu to wydarzenie dedykowane wzornictwu, będące spotkaniem polskich i zagranicznych projektantów, ekspertów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego i przedsiębiorców świadomych kluczowej roli wzornictwa w strategii firmy. W ubiegłym roku odwiedziło je około 7,5 tys. gości z Polski i zagranicy.

Najbliższa edycja odbędzie się równocześnie z targami meblowymi MEBLE POLSKA i Targami Wnętrz HOME DECOR. Symultaniczność wydarzeń poświęconych wzornictwu przemysłowemu oraz targów meblowych i wyposażenia wnętrz stwarza możliwości przenoszenia designerskich rozwiązań na pole rzeczywistości biznesowej.

Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia arena DESIGN będzie sustainable design – wzornictwo zrównoważone. Tematyka zrównoważonego wzornictwa obecna będzie zarówno na wystawach, jak i w dyskusjach i wykładach.

W programie arena DESIGN między jest innymi rozstrzygnięcie konkursu Top Design Award i wystawa 'Ikony designu', na której będzie można zobaczyć kultowe meble firmy Kartell. Gościem specjalnym Forum będzie francuski projektant François Azambourg, który spotka się ze zwiedzającymi oraz wygłosi prelekcję.

Arena DESIGN odbędzie się w dniach 5-8 marca 2012 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Źródło: arenadesign.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!