Studio JOB gościem specjalnym arena DESIGN 2018

Studio JOB gościem specjalnym arena DESIGN 2018

Motywem przewodnim 10. edycji arena DESIGN są POKOLENIA/ GENEARTIONS. Wokół tego hasła organizatorzy budują program wydarzenia. A ten zapowiada się interesująco.


Mocnym punktem programu dotychczasowych edycji targów były spotkania ze światowej sławy projektantami, podczas których goście dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Pierwszego dnia targów w tegorocznej edycji, na głównej scenie zobaczymy duet reprezentujący markę Ligne Roset. W kolejnym dniu swój wykład poprowadzą z kolei przedstawiciele Studia Job. 

Projekty duetu Job Smeets i Nynke Tynagel u jednych wzbudzają zachwyt, inni patrzą na nie ze zdziwieniem. Nie ulega jednak wątpliwości, że łamią przyjęte schematy i balansują na granicy designu i sztuki. W efekcie pokazują inne oblicze współczesnego wzornictwa.


Obecność Studia JOB w Poznaniu związana jest z prezentacją ich lamp, które będzie można obejrzeć na wystawie VIVA light. Organizatorzy zapraszają na wystawę, która będzie łączyć design oświetleniowy ze sztuką. Ekstrawaganckie realizacje studia JOB zostaną zaprezentowane na tle czarno-białych fotografii Szymona Brodziaka.


źródło: materiały prasowe

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

marcoo 2020-04-16 19:53:52

Your site is very cool, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!