Świąteczna edycja targów WZORY

Świąteczna edycja targów WZORY

Świąteczna edycja targów WZORY będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich szukających niepowtarzalnych, pięknych przedmiotów do domu i prezentów dla najbliższych. Podczas dwóch dni - 16 i 17 grudnia, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich zaprezentuje się ponad 200 producentów i projektantów polskiego designu. Wystawcy pokażą projekty mebli, ceramiki, tekstyliów, plakatów i domowych akcesoriów wyposażenia wnętrz.


W strefie na drugim piętrze będzie można zakupić podarunki dla całej rodziny: naturalne kosmetyki, biżuterię, akcesoria i zabawki dla dzieci w każdym wieku. W specjalnej strefie dziecięcej przewidziano mnóstwo atrakcji dla maluchów.

W sobotę i niedzielę o 13.00, 14.00 i 15.00 przedstawienia dla dzieci : Spotkanie z Małym Teatrem Ilustracji Dla dzieci - niezwykle barwne spektakle Kamishibai z podkładem dźwiękowym granym na egzotycznej marimbie. Kamishibai (jap. kami – papier, shibai – teatr) to japońska technika opowiadania historii z wykorzystaniem ilustrowanych plansz zamkniętych w drewnianej skrzynce, jej historia sięga XII wieku.

O godzinie 12.00 w sobotę i w niedzielę Sieć Obywatelska Watchdog Polska, zaprasza na warsztat: Dzieci ulepszają codzienność. Najmłodsi zaprojektują przedmioty przyjazne dzieciom. Będzie dużo wycinania, rysowania, malowania, konstruowania i wymyślania.

O godzinie 16.00 w sobotę i w niedzielę Ania i Agnieszka z manufaktury SoFresh! poprowadzą warsztaty dla dzieci, na których pokażą jak z prostych, naturalnych składników samodzielnie przygotować kolorowe mydełka i balsamy do ust. W trakcie warsztatów dzieci będą miały okazję przekonać się jak pachną naturalne olejki, masła i do czego w manufak-turze kosmetyków przydaje się wosk pszczeli. Bazgrołaki przez cały dzień– warsztaty live printing dla dzieci i dorosłych. Dzieci będą mogły wykonać niepowtarzalny nadruk na torbę, koszulkę lub plecak. Przy użyciu ciekawych szablonów dzieci zrobią niepowtarzalne nadruki przy użyciu metody termotransferu. Warsztaty dla dzieci i dorosłych w cenie 30zł za koszulkę lub 20zł za torbę lub plecak.


targi wzory 2017

W sobotę na czwartym piętrze odbędzie się PROday vol.3

W godz. 12 - 16 spotkanie biznesowo - networkingowe dla dostawców i odbiorców z branży wnętrzarskiej i projektowej. W jego ramach odbędą się wykłady:

12.00 - Łukasz Misiło - Otwarcie spotkania

12.30 - Justyna Kopeć (Blue Brand) - Ważne aspekty w budowaniu marki osobistej

13.00 - Iwone E. Gałecka ( Grupa Kreatywna bdb+) - Marketing relacji

13.30 - Kinga Konopko (Architekt Support) - Tajniki współpracy z architektem

14.15 - Agnieszka Gniotek ( Galeria Xanatu) - Kolekcjonowanie i inwestowanie w dzieła sztuki współczesnej

15.00 dr Krystyna Łuczak-Surówka opowie o designie w czasie świąt


targi wzory 2017

Kilka lat temu dr Krystyna Łuczak-Surówka postanowiła połączyć miłość do designu z miłością do zwierząt i przekuć je obie w dobro, jakim jest pomaganie - tak powstała akcja Design Dla Zwierząt. Projektanci, firmy lub designerzy przekazują dla akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT swoje dary, które wystawiane są na aukcjach. W tym roku przyświeca nam idea promowania adopcji starszych zwierząt - tych które mają najmniejsze szanse na nowy dom. Fundacja Zwierzochron otrzyma w tym roku 10% dochodu ze sprzedaży biletów - goście wraz z biletem otrzymają też przypinkę  cegiełkę akcji z portretem zwierzaka.

Więcej informacji na stronie


targi wzory 2017

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!