Jaki stół do sali konferencyjnej?

Jaki stół do sali konferencyjnej?

Sala konferencyjna w biurze jest jak kuchnia w mieszkaniu – to serce i wizytówka wnętrza. Miejsce szkoleń, prezentacji i spotkań biznesowych nie może być kwestią przypadku. Powinno odzwierciedlać charakter firmy, budzić skojarzenia o spójności, profesjonalizmie i jakości. Jaki więc stół powinien znaleźć się w tej przestrzeni?

stol konferencyjny
stol konferencyjny
stol konferencyjny

Biuro to jedna z najbardziej wymagających przestrzeni. Jego projekt musi podążać za trendami, a jednocześnie gwarantować innowacyjne rozwiązania technologiczne. Jedna sala konferencyjna spełnia często wiele różnych funkcji. Jest miejscem do codziennych narad, reprezentacyjną przestrzenią do spotkań z klientami, a nawet miejscem wypoczynku. Dlatego drewniany, długi i ciężki stół, który zazwyczaj był elementem obowiązkowym takiej przestrzeni, w dzisiejszych czasach już się nie sprawdzi. W szczególności, gdy projektanci przestrzeni biurowych starają się maksymalnie zaoszczędzić i zagospodarować przestrzeń.


stol konferencyjny
stol konferencyjny
stol konferencyjny

Wyposażając nasze miejsce pracy, lubimy rozwiązania, które ułatwiają funkcjonowanie w pracy. Chętnie wybieramy meble mobilne, dzięki, którym łatwo i szybko zmienimy ustawienie i funkcję konkretnej przestrzeni. Możemy je składać, rozkładać, przesuwać, dostawiać w zależności od naszych aktualnych potrzeb. Marki tj. VANK, MDD, Balma czy Nowy Styl Group posiadają w swojej ofercie stoły rozkładane, na kółkach, a nawet elektryczne. Regulowana wysokość blatu to również bardzo praktyczne rozwiązanie. Dodatkowo stoły konferencyjne coraz częściej wyposażane są w podłączenia sieciowe. Dzięki temu nie musimy mierzyć się już z kilkunastoma złączami i kablami, bo wszystko mamy pod ręką.


stol konferencyjny
stol konferencyjny
stol konferencyjny

Zwolennicy niekonwencjonalnych rozwiązań mogą pomyśleć o bardziej odważnych i niestandardowych projektach. Nietypową propozycję miejsca spotkań i dyskusji sugeruje marka Bejot. Jest to konstrukcja, składająca się ze ścianek obitych specjalnym akustycznym materiałem. W takim miejscu można przedyskutować zarówno strategię działań, jak i skutecznie się wyciszyć.


stol konferencyjny

źródło: materiały prasowe everspace.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 2

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

adeujuwailoot 2019-05-08 20:37:10

[url=http://mewkid.net/buy-amoxicillin/]Buy Amoxicillin[/url] Amoxicillin 500 Mg bhj.qjrm.sztuka-wnetrza.pl.lcu.is http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

apivonopa 2019-05-08 21:16:21

[url=http://mewkid.net/buy-amoxicillin/]Amoxicillin Online[/url] Amoxicillin 500 Mg qnr.qimb.sztuka-wnetrza.pl.kyo.en http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!