Max-Fliz wyposażył hotel butikowy

Max-Fliz wyposażył hotel butikowy

Hotele butikowe wyróżnia bardzo wysoki standard i dbanie o najdrobniejsze nawet szczegóły. Inwestorzy takich obiektów za punkt honoru uznają uzyskanie wyjątkowego wystroju nadającego hotelowi indywidualny charakter. Dlatego wyposażenie krakowskiego Queen Boutique Hotel zakupiono w salonie Max-Fliz.

W hotelu udało się połączenie nowoczesnych wnętrz z tradycyjnym budynkiem, charakterystycznym dla Krakowa. Właściciele zdecydowali się na zastosowanie ciekawych stylistycznie mebli oraz oświetlenia, które swoim nowoczesnym, a nawet futurystycznym, wyglądem podkreśla unikatowy styl luksusowego hotelu.

Szczególną uwagę zwracają wykończenia z kamienia naturalnego, które dodają kolejny pierwiastek luksusu do wnętrz hotelu. Przykładem jest podłoga lobby hotelu wykonana z długiego białego kamienia o nazwie Marmara, portal windy z kamienia Nero Asoluto, schody do restauracji z kamienia Bazalt.

-Szczególnie cieszy nas, że z uznaniem ze strony klientów spotkała się nasza własna marka Maxlight, która staje się synonimem doskonałego oświetlenia oraz meble Maxliving. W luksusowym hotelu, jakim jest Queen Boutique, sprawdza się tylko to co najlepsze. Dlatego naturalnym wyborem była współpraca inwestorów z salonem Max-Fliz – mówi Wojciech Zawada z działu obsługi inwestycji Max-Fliz.

W hotelu oprócz oświetlenia Maxlight i mebli Maxliving zastosowano także płytki podłogowe, ceramikę łazienkową i armaturę z salonu Max-Fliz. Z efektem, który udało się osiągnąć warto się zapoznać, aby zobaczyć potencjał tego salonu.

Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!