Konkurs Nowy wymiar zieleni

Konkurs Nowy wymiar zieleni

Centrum Handlowe Złote Tarasy ogłasza konkurs w ramach projektu Nowy wymiar zieleni w Złotych Tarasach. Konkurs jest przeznaczony dla studentów uczelni wyższych. Nie musisz studiować na kierunku związanym z architekturą, najważniejsze, abyś miał status studenta.


Przedmiotem konkursu jest projekt zieleni w Centrum Handlowym Złote Tarasy. Do zagospodarowania są powierzchnie wspólne, wyspy spoczynkowe, zieleń w donicach mobilnych i elementach stałych na tarasach. Ambasadorem konkursu jest Dominik Strzelec, znany miłośnik roślin i ogrodów - prowadzący program telewizyjny Odlotowe ogrody.


konkurs architektoniczny,

Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5000 złotych. Dodatkowo nazwisko autora będzie promowane w kanałach social media Centrum Handlowego Złote Tarasy, poszczególnych uczelni wyższych oraz przez Dominika Strzelca, zasiadającego w jury konkursu.

Realizacja projektu powinna zamknąć się w kosztach inwestycyjnych o wartości 80 tysięcy złotych.

Termin: 13 grudnia, do godziny 23:59

Zwycięski projekt zostanie wybrany do 15 grudnia. Po zakończeniu inwestycji nastąpi uroczyste przecięcie wstęgi przez autora projektu. Relacja zdjęciowa z tego wydarzenia będzie wyświetlana na ekranach Centrum Handlowego Złote Tarasy.

Strona konkursowa

Regulamin konkursu


Sprawdź pozostałe konkursy na nasze stronie


Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!