Konkurs Design it yourself

Konkurs Design it yourself

Jesteś projektantem lub architektem wnętrz? Masz niepowtarzalny styl i nieszablonowe pomysły? Pozwól, aby Flügger Cię zainspirował! Design it yourself to konkurs dla utalentowanych projektantów i architektów wnętrz, którzy nie wiedzą, co to oczywistość i monotonia.


W jaki sposób wziąć udział w konkursie?

Stwórz kreatywną i nieszablonową aranżację wybranego pomieszania domu lub mieszkania, która wyrazi Twój niepowtarzalny styl wykorzystując minimum 2 produkty marki Flügger. Możesz zgłosić maks. 3 projekty - rendery 3D lub zdjęcia zaprojektowanej aranżacji. Prace zgłoszeniowe można nadsyłać do 30 listopada.

Dla zainteresowanych konkursem Flügger przygotował również niezbędne materiały - do pobrania na stronie konkursowej.

Osoby, które zarejestrują się na stronie będą miały okazję przedpremierowo poznać nową kolekcję tapet Fiona Stripes@Home marki Fiona wall Design oraz pobrać nowe wzory w postaci bezszwowych tekstur tapet. Kolekcja od połowy października dostępna będzie w sklepach Flügger farby.

Jury konkursu: Małgorzata Undziłło-Haverberg, Country Manager Flügger, Maciej Wojcicki, Head Designer Fiona Wall Design, Dr hab. Jan Sikora, ASP w Gdańsku, Sikora Wnętrza, Ewa Trzcionka, Redaktor naczelna magazyny Design Alive, Justyna Łotowska, szef redakcji Publiktora, magazyn Dobrze Mieszkaj.


konkurs architektoniczny

Stockholm Design Week to odbywające się od ponad 60 lat prestiżowe targi w Szwecji, które są uważane za jedne z najciekawszych eventów ze skandynawskim wzornictwem, meblami i oświetleniem. Właśnie do stolicy światowego designu na wyjazd przepełniony ponadczasowym i nowoczesnym wzornictwem Flügger zaprosi projektanta, architekta lub bloggera, który stworzy niepowtarzalną i nieszablonową aranżację konkursową.


konkurs architektoniczny

Wyjazd na Stockholm Design Week to nie wszystkie nagrody, które Flügger przygotował dla reprezentantów świata branży architektury i designu. To również nagrody pieniężne oraz zaproszenie do gdańskiej siedziby marki Flügger, gdzie laureaci będą mieli okazję obejrzeć fabrykę „od kuchni”, przetestować produkty Flügger, oraz poznać osobiście projektanta marki Fiona Wall Design Macieja Wojcickiego. Spotkanie zakończy uroczyste wręczenie nagród podczas kolacji w jednej z nadmorskich restauracji.


Strona konkursowa

Regulamin konkursu


Sprawdź pozostałe konkursy 


źródło: materiały prasowe


Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!