CAD Kuchnie w nowej wersji 6.0

CAD Kuchnie w nowej wersji 6.0

Poznańska firma CAD Projekt K&A z początkiem roku wprowadza na polskim rynek nową wersję popularnego programu do projektowania kuchni. CAD Kuchnie w wersji 6.0 i “styczniowej” promocyjnej cenie, będą bardziej funkcjonalne i ergonomiczne. Znacznie polepszyły się również efekty wizualizacji i renderingu. Najnowsza wersja jest już także kompatybilna z Modułem Renderingu Profesjonalnego, co dla wymagających projektantów wnętrz będzie miało z pewnością duże znaczenie.

CAD Kuchnie 6.0 to kompleksowe, innowacyjne narzędzie do projektowania, wyceny i wizualizacji kuchni. W tej aplikacji możemy zrobić wszystko, co jest potrzebne do stworzenia profesjonalnego projektu - od prostego i precyzyjnego wyrysowania pomieszczenia, przez wstawienie mebli kuchennych i sprzętu AGD (nowości w bazach producenckich to nowe kolekcje marki Mastercook i Steel) oraz modeli 3D z wnętrzarskich baz uniwersalnych i producenckich, poprzez samodzielne tworzenie i edycję szafek kuchennych (w dodatkowym Module Tworzenia i Edycji Własnych Szafek) oraz generowanie profesjonalnej dokumentacji technicznej projektu, a na najwyższej jakości wizualizacji i renderingu kończąc.

Najnowsza wersja programu to przede wszystkim większe możliwości i swoboda projektowania. Nowy moduł - Konwerter 3D, dostępny w podstawowej wersji programu, konwertuje modele 3D, w formatach DWG, DXF, 3DS, SKP, STL, PLY, OBJ, LWO, OFF, DAE, CTM do formatu DWX (format używany w oprogramowaniu tworzonym przez CAD Projekt K&A). Można więc w swoich projektach wykorzystać dowolne modele, np. pobrane z Internetu lub stworzone samodzielnie w innych aplikacjach. Program CAD Kuchnie 6.0 oferuje również wiele różnorodnych opcji prezentowania projektów: ilustracje (format JPG, PNG, JPS), proste animacje tworzone w module Export 3D oraz filmy (format AVI, dowolny kodek). Zmieniając szybkość i ustawienie kamery w trakcie nagrywania filmów (rendering w czasie rzeczywistym) szybko stworzymy nowoczesną i ciekawą dokumentację wizualną projektu.

Innowacyjny panel wizualizacyjny zapewnia wysoką jakość wizualizacji i renderingu już w standardowej wersji programu. Dla prawdziwych estetów i fanów wizualizacji powstał natomiast dodatkowy Moduł Renderingu Profesjonalnego. Przy tworzeniu modułu wykorzystano nowe algorytmy obrazowania oraz najnowsze rozwiązania w dziedzinie grafiki komputerowej. Dzięki temu, raz obliczony rozkład oświetlenia jest pamiętany i można oglądać renderowaną scenę z dowolnego widoku bez dodatkowych obliczeń. Interaktywny jest także proces obliczania światła pośredniego – projektant może zmieniać ustawienia świateł w trakcie trwania obliczeń i sprawdzać rezultaty zmian już po paru sekundach, co pozwala na znaczne skrócenie czasu, niezbędnego do stworzenia atrakcyjnych wizualizacji.

Więcej na: cadprojekt.com.pl

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Nicole 2012-03-16 03:38:59

bonjour;je voudrai savior s'il est possible d'inte9grer votre club de volley en loisir. J'ai 40 ans, un niveau moyen, et j'habite sur Ludon Me9doc. J'aimerai e9galement savior quand ont lieu les entrainements et les matches et la date de de9but et fin de saison.merci d'avance pour votre re9ponse, cordialement.M. Lafaurie Jean Luc

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!