#dekorada na FURNISHOW 2017

#dekorada na FURNISHOW 2017

#dekorada to strefa spotkań architektów wnętrz i projektantów w czasie Targów Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW, których pierwsza edycja odbędzie się w Warszawie (Centrum EXPO XXI) od 26 do 28 października.


Do udziału z strefie #dekorada mogą zgłaszać się architekci i projektanci wnętrz oraz projektanci form użytkowych, którzy mają ochotę zaprezentować swoją sylwetkę zawodową zwiedzającym Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW 2017 czyli swoim potencjalnym klientom i kontrahentom. Celem tej wyjątkowej i nowatorskiej inicjatywy jest stworzenie przestrzeni dla konsultacji i wymiany doświadczeń pomiędzy architektami i projektantami a ostatecznym klientem (osobą fizyczną, firmą), który poszukuje pomysłów na zaaranżowanie przestrzeni biurowej lub prywatnej czy też partnerów w procesie projektowania nowych produktów dla swojej firmy.

• czwartek i piątek (26-27.10.2017): dni dla biznesu – niepowtarzalna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych z branżą meblową.

• sobota (28.10.2017): dzień dla szerokiej publiczności – możliwość pozyskania nowych prywatnych klientów na swoje usługi.

Więcej szczegółów na stronie organizatora.


furnishow 2017

Sprawdź również: FURNISHOW 2017. Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz


Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!