Konkurs Young Design 2017

Konkurs Young Design 2017

Young Design to pierwszy w Polsce program, którego celem jest wskazanie najbardziej obiecujących projektantów młodego pokolenia - takich, którzy rozumieją rynek i będą umieli w przyszłości pracować z przemysłem. Organizatorem jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego.


Główną nagrodą w konkursie jest stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 000 złotych. Wystarczy przysłać trzy najlepsze projekty ze swojego portfolio (szczegóły w regulaminie).

Finalistów konkursu i ich projekty oceniać będzie Kapituła Stypendialna złożona z przedstawicieli biznesu - polskich producentów oraz dystrybutorów. Ponadto uczestnicy konkursu będą musieli odpowiedzieć na pytania jurorów.

Nagrodę otrzyma projektant, który poza dobrymi projektami najlepiej zaprezentuje swoje umiejętności i kompetencje potrzebne do współpracy z przyszłymi pracodawcami. Dodatkowa nagroda w konkursie to staż w firmie wdrażającej wzornictwo. Wszyscy finaliści będą mieli możliwość skorzystania ze szkoleń poprzedzających występy przed jury.

W Konkursie mogą brać udział:

a) studenci studiów drugiego stopnia studiujący na państwowych i niepaństwowych, polskich uczelniach artystycznych i technicznych kształcących w kierunku wzornictwa.

b) studenci 4 lub 5 roku jednolitych studiów magisterskich państwowych i niepaństwowych, polskich uczelni artystycznych i technicznych kształcących w kierunku wzornictwa.

c) absolwenci uczelni państwowych i niepaństwowych, polskich uczelni artystycznych i technicznych kształcących w kierunku wzornictwa, którzy do dnia 31 grudnia 2017 roku nie ukończą 31 lat.

d) zespoły projektantów o maksymalnej ilości dwóch osób spełniających warunki podpunktów a, b lub c oraz pod warunkiem, że zgłoszone projekty będą ich wspólnym dziełem.

Strona konkursowa

Regulamin konkursu

Dokumenty zgłoszeniowe do Young Design 2017


konkurs dla projektantow

Polecamy:  Wyniki Young Design 2016


Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!