Konkurs Art & Design

Konkurs Art & Design

Akademia High School wspólnie z Medusą Group oraz Studio Rygalik zapraszają uczniów gimnazjów i liceów do wzięcia udziału w konkursie przeznaczonym dla kreatywnych, ciekawych świata, młodych artystów. Konkurs organizowany jest z myślą o uczniach, którzy swoją przyszłość chcieliby związać z kierunkami artystycznymi.


Zasady:

Etap 1

Prześlij próbkę swoich prac. Portfolio musi składać się min. z 5 prac wykonanych dowolną techniką o dowolnej tematyce, np. rysunek, obraz, fotografia, projekty graficzne i multimedialne, zdjęcia prac w przypadku projektów wielkoformatowych/instalacji. Opowiedz o swoim pomyśle, inspiracji, motywacji – prześlij opis przygotowanych prac w języku angielskim, tzw. Artistic Statement. Załącz skan lub zdjęcie swojego świadectwa szkolnego z 2015/2016 i wypełnił krótki formularz.


Etap 2

Przesłane zgłoszenia będą oceniane przez Jury. Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do drugiego etapu wezmą udział w dwudniowych warsztatach kreatywnych pod kierunkiem jury (Gosia Rygalik, Tomek Rygalik, Przemo Łukasik, Łukasz Zagała, Karolina Watras).

Na podstawie przeprowadzonych warsztatów, Jury wytypuje zwycięzców konkursu.


Nagrody: 

Nagrodą główną w konkursie jest voucher na letni kurs w jednej z renomowanych uczelni artystycznych w Londynie.

Zwycięzca konkursu otrzyma voucher na wybrany przez siebie kurs w dziedzinie Art/Design/Architecture w jednej z wybranych szkół:
- Bartlett Summer School, przynależącej do University College London (kursy: Architecture)
- Central Saint Martins, przynależącej do University of the Arts London (kursy: Fine Arts)


Nagrody dodatkowe to cztery miejsca na kursie:
Art/Design/Architecture organizowanym przez STORE SUMMER SCHOOLS. Kurs odbędzie się w Warszawie, w dniach 7.08-20.08.2017.
Oprócz tego, osoby zainteresowane mogą jednocześnie ubiegać się o całościowe bądź częściowe stypendium artystyczne w Akademii High School.

Strona konkursowa

Regulamin konkursu


konkurs dla młodych artystów

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!