Wnętrze wagonu coworkingowego

Wnętrze wagonu coworkingowego

Idea Bank, znany ze swoich ekstrawaganckich pomysłów, takich jak mobilny wpłatomat czy bankowy coworking Idea Hub, uruchamia kolejny projekt. W wybranych pociągach PKP Intercity właśnie pojawił się wagon Idea Hub Express, będący pierwszą placówką bankową na torach i jednocześnie pierwszym biurem coworkingowym dla podróżujących.


Pierwszy mobilny coworking ułatwi pracę podróżującym na trasach Warszawa-Poznań-Warszawa, Warszawa-Kraków-Warszawa i Warszawa-Wrocław-Warszawa. Do wybranych pociągów PKP Intercity kursujących na tych liniach dołączony zostanie specjalny wagon Idea Hub Express. Wagon został przystosowany do pracy biurowej. Jest wyposażony w stół, wygodne krzesła oraz ekran do wyświetlania prezentacji. Podróżni mają też do dyspozycji sprzęt biurowy (drukarka, skaner), ładowarki do telefonów oraz niezbędne łącza, a także ekspres do kawy i codziennie świeżą prasę.


coworking w PKP Intercity

Z wagonu może skorzystać każdy pasażer posiadający ważny bilet. Klientom Idea Banku przysługuje jednak pierwszeństwo w zajmowaniu miejsc. Bank liczy też na to, że Idea Hub Express będzie okazją do pozyskania nowych klientów, oferując im możliwość przejazdu na podstawie darmowych voucherów, które można otrzymać w stacjonarnych placówkach Idea Hub w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.


coworking w PKP Intercity

W kwietniu Idea Hub Express będzie kursował z Warszawy do Poznania, w maju z Warszawy do Krakowa, a w czerwcu z Warszawy do Wrocławia, wyjeżdżając w godzinach porannych i wracając do stolicy wieczorem.


coworking w PKP Intercity

źródło: materiały prasowe PKP Intercity SA

Komentarze

Ilość komentarzy: 3

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

felicjanoo 2020-04-10 07:48:14

Your website is very interesting, i have bookmarked it.

marcoo 2020-04-15 14:02:26

Your website is very interesting, i have bookmarked it.

fabianno 2020-04-20 08:32:11

Your website is very cool, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!