Coworking w Green Caffe Nero

Coworking w Green Caffe Nero

Green Caffè Nero nie zwalnia tempa otwierając nowe kawiarnie oraz tworząc koncepty będące odpowiedzią na potrzeby lokalnych społeczności i biznesu. Lokal przy Rondzie ONZ właśnie zyskał dodatkowe piętro z przestrzenią coworkingową. 

 

Oprócz typowej przestrzeni, w której goście mogą napić się kawy otwarto dodatkowe dwie salki, które można wynajmować na spotkania biznesowe. Każda z nich pomieści około 20 osób. Salki są oddzielone od części kawiarnianej szklanymi ścianami i drzwiami. 

Wiele osób decyduje się na wolny zawód i coraz więcej spotkań biznesowych odbywa się poza tradycyjnymi biurami. Rośnie więc zapotrzebowanie na przyjazne miejsca do pracy w przestrzeni publicznej. Takimi miejscami bez wątpienia są kawiarnie. Green Caffe Nero postanowiło stworzyć możliwość organizacji spotkań biznesowych w większych grupach a także wydzielić przestrzeń do pracy w ciszy dla pojedynczych osób. Zaletą miejsca jest szybki i łatwy dostęp do pysznej kawy i przekąsek w ciekawym otoczeniu.

 

Green Caffe Nero w Warszawie

Stworzenie nowej przestrzeni coworkingowej przy Rondzie ONZ to kolejny krok w kierunku współpracy z biznesem, którą Green Caffe Nero chce rozwijać. W ubiegłym roku firma otworzyła kawiarnię dla pracowników Deloitte w biurowcu Q22. Dodatkowo na tym samym piętrze mieści się Centrum Szkoleniowe Green Caffè Nero, w którym adepci sztuki baristycznej uczą się swojego fachu. W przyszłości planowana jest tam organizacja szkoleń pogłębiających wiedzę o kawie oraz z wykonywania latte art dla klientów.

Założeniem projektu jest stworzenie miłej atmosfery europejskiego salonu, popularnego miejsca spotkań towarzyskich – dostępnego i przyjaznego. Lokale mają być wypełnione gwarem kawiarnianym, a jednocześnie dawać poczucie komfortu, relaksu, ciepła i przytulności. 


Green Caffe Nero w Warszawie

Od momentu otwarcia pierwszej kawiarni w 2012 roku, Green Caffè Nero pozostaje wierne misji, która przyświecała jej założycielom: oferowaniu najlepszej kawy i tworzeniu kameralnej, domowej atmosfery. Green Caffè Nero posiada 44 kawiarnie w Warszawie i jedną w Krakowie, a w planach ma otwieranie rocznie dwunastu lokali.


źródło: materiały prasowe Green Caffe Nero

Komentarze

Ilość komentarzy: 2

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

fabianno 2020-04-10 10:58:29

Your page is very nice, i have bookmarked it.

marianoo 2020-04-20 14:23:02

Your site is very interesting, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!