Konkurs Koniec Smogu

Konkurs Koniec Smogu

Koniec Smogu to ogólnopolski konkurs dla młodych projektantów, inżynierów, wynalazców i wszystkich zainteresowanych osób z pasją i potrzebą tworzenia. Organizatorem jest Fundacja Młodzi Twórcy im. prof. Piotra Dobrowolskiego. 


Przedmiot: zaprojektowanie urządzenia filtrującego, bądź absorbującego gazy spalinowe niskiej emisji. Urządzenie powinno być uniwersalne, tj. możliwe do zastosowania przy różnych rodzajach kominów w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, wiejskich i miejskich. Urządzenie musi być w miarę niedrogie, aby każdy mógł przy niewielkim nakładzie kosztów nabyć go. Powinno być także łatwe do zainstalowania przez właściciela.

Terminy: Konkurs jest czteroetapowy.
W I etapie przewiduje się nabór osób chcących podjąć udział w konkursie. Termin zgłaszania kandydatur to dzień 30 kwiecień 2017r. do godz.24.00,
W II etapie autorzy nadsyłają prace do dnia 15 września 2017r. na adres : Fundacja Młodzi Twórcy im. prof. Piotra Dobrowolskiego, ul. Szczygłów 8/1, 40-533 Katowice.
W ramach etapu III zostaną wyłonieni przez Kapitułę Konkursu autorzy najlepszych projektów, o czym zostaną poinformowani drogą mailową lub telefoniczną.
IV etap: Autorzy najlepszych projektów zaprezentują swoje prace przed Kapitułą Konkursu. Prezentacje muszą być przygotowane w formie multimedialnej (plik PDF). Fakultatywnie dopuszcza się zaprezentowanie plansz i makiet.
Autorzy muszą stawić się osobiście w wyznaczonym przez organizatora miejscu i terminie. 

Nagrody: Po zaakceptowaniu projektu przez kapitułę konkursu, Fundacja przewiduje wysokie nagrody pieniężne

Uczestnictwo: Konkurs ma charakter otwarty.

Strona konkursowa i Regulamin


konkurs dla projektantów

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!