Targi wnętrz HOME DECOR 2017

Targi wnętrz HOME DECOR 2017

Wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wyposażeniem wnętrz, Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają w dniach 14-17 marca 2017 r. na targi HOME DECOR – najważniejszą w kraju prezentację wnętrzarskich nowości i inspiracji. To szansa, by dowiedzieć się, co będzie modne w nadchodzącym sezonie.


Wydarzenie jest idealną okazją dla handlowców i projektantów do zapoznania się z nowymi produktami i nadchodzącymi trendami w branży wyposażenia wnętrz. Tegoroczna ekspozycja jest znacząco większa od poprzedniej, Nowe kolekcje zaprezentuje 160 firm z różnych części świata. Całość zajmie prawie 5.000 mkw powierzchni. Wystawcy zaprezentują nowe kolekcje w ramach czterech bloków tematycznych: dekoracji, tekstyliów, oświetlenia i artykułów do
kuchni i łazienki.


Prestige Zone
Już po raz drugi na targach HOME DECOR obecna będzie Strefa Marek Premium Prestige Zone. To specjalne miejsce dla przedsiębiorców i projektantów, którzy posiadają w swojej ofercie produkty przeznaczone dla wymagającego grona klientów. Głównym kryterium oceny nie jest w tym przypadku cena - najważniejsze jest wzornictwo, jakość wykonania oraz rodzaj zastosowanych materiałów. Na wystawie będzie można zobaczyć wyselekcjonowane obiekty ceramiczne, oświetlenie, tekstylia oraz meble. Utworzenie strefy prestiż wynikało z tendencji rynkowych, które wykazują wzrost zainteresowania produktami o bardzo wysokiej jakości i unikalnym designie. W ubiegłym roku strefa cieszyła się sporym zainteresowaniem zwiedzających.


Bloggers Zone
Bloggers Zone to z kolei inicjatywa grupy opiniotwórczych blogerek wnętrzarskich, które przy współpracy z wystawcami - wykorzystując własną kreatywność i znajomość trendów - zaaranżują specjalną przestrzeń na ekspozycji targów. Blogerki wykorzystają meble i dodatki z oferty wystawców Arena Design, Home Decor i Meble Polska. Tym samym powstanie ciekawa przestrzeń mieszkalna, pełna inspiracji i pomysłów. Tworzenie aranżacji odbędzie się pierwszego dnia targów. Wystawę będzie można oglądać przez cały ich okres.


Targi poznanskie Home Decor 2017

Szkolenia dla profesjonalistów
HOME DECOR obejmuje także cykl szkoleń skierowanych do przedstawicieli sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz. W ich trakcie dr Marek Borowiński, znany jako Shop Doctor odpowie na pytanie, jak stworzyć skuteczny PR sklepu dekoracyjnego, aby więcej sprzedawać i jak prowadzić marketing sensoryczny w mediach społecznościowych. Przedstawi także najnowsze tendencje w tkaninach obiciowych i dekoracyjnych na kolejny sezon.


Doborowe towarzystwo
Tak jak w latach ubiegłych targom HOME DECOR towarzyszyć będą targi Meble Polska - największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej oraz wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowemu arena DESIGN, podczas której odbywają się wykłady światowych gwiazd wzornictwa i projektowania.

Tym razem gośćmi specjalnymi areny Design będą Nipa Doshi i Jonathan Levien – założyciele hindusko-szkockiego studia Doshi Levien. Łącznie na targach będzie można zapoznać się z ofertą blisko 500 firm i marek.

Targi HOME DECOR, arena DESIGN i MEBLE POLSKA odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i są skierowane do przedsiębiorców z branży oraz projektantów.

Bezpłatny bilet wstępu na wszystkie trzy wydarzenia można pobrać ze strony organizatora. Konieczna rejestracja w serwisie mtp24.pl

źródło: materiały prasowe


Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!