VANK na Stockholm Furniture & Light Fair

VANK na Stockholm Furniture & Light Fair

W lutym tego roku polska marka VANK zadebiutuje na rynku europejskim, w ramach Stockholm Furniture & Light Fair. Oprócz produktów nagrodzonych w międzynarodowych konkursach, pokazane zostaną nowości, takie jak sofa VANK_belong czy budka akustyczna VANK_mello.


Targi Stockholm Furniture & Light Fair to z pewnością najważniejsze wydarzenie branżowe w Skandynawii. Obecne są na nich najważniejsze i największe firmy z tej części Europy, a goście przybywają z ponad 60 krajów. W zeszłym roku targi odwiedziło ponad 40 000 gości. Tym razem ma ich być jeszcze więcej.

W tej edycji nie zabraknie też polskiego akcentu, którym będzie stoisko marki VANK. Z designem skandynawskim łączy ich minimalizm i geometria, a także zamiłowanie do naturalnych materiałów i ekologiczne podejście do procesu produkcyjnego.


targi meble i światło 2017

Ekspozycja VANK utrzymana jest w spokojnej, eleganckiej kolorystyce. Pastelowe tkaniny korespondują ze srebrzystym szlifem aluminiowych komponentów. Najbardziej wyeksponowane zostaną produkty wyróżnione przez międzynarodowe jury: WOODI oraz VANK_move i VANK_wall. Z okazji targów VANK przygotował również wizerunkowy katalog, który pokazuje markę w kontekście alchemicznego, tajemniczego procesu, jaki odbywa się w odlewni aluminium. Wysmakowane, zaskakujące zdjęcia przybliżają cykl tworzenia, jako pełen magii i niezwykłości.


vank, odlewnia
vank, okładka

źródło materiały prasowe VANK

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!