• sdsd

  Przestronne wnętrze

  dodano: 29-03-2018r.

  Przestronne wnętrze daje duże możliwości aranżacji, ale warto pamiętać o tym, że bardzo łatwo sprawić by przestrzeń ta stała się niefunkcjonalna. Jak poradziła sobie z...

  czytaj
 • sdsd

  Jak udekorować stół na Wielkanoc?

  dodano: 13-03-2018r.

  Wielkanoc a wraz z nią rodzinne niedzielne śniadanie zbliża się wielkimi krokami. Jak udekorować stół na tę okazję? Na początek przedstawiamy cztery propozycje aranżacji, które...

  czytaj
 • sdsd

  Schowków nigdy dość

  dodano: 13-03-2018r.

  Czteropokojowe mieszkanie na warszawskim osiedlu miało przed remontem dużo zalet i jeszcze więcej wad. Najpoważniejszą z nich była niewystarczająca ilość miejsca do przechowywania. Co zaproponowali inwestorom...

  czytaj
 • sdsd

  Klasycznie z nutą retro

  dodano: 16-02-2018r.

  Pracownia projektowa MAKA Studio wykonała projekt warszawskiego mieszkania, z myślą o młodych właścicielach marzących o ciepłych, romantycznych i trochę retro wnętrzach.

  czytaj
 • sdsd

  Metamorfoza wnętrz domu z lat 90-tych

  dodano: 13-02-2018r.

  Gdyński dom, pomimo dużej powierzchni miał bardzo nieproporcjonalne i niefunkcjonalnie rozplanowane pomieszczenia. Za sprawą projektu pracowni Formativ zyskał nowe, wyjątkowe pomieszczenia oraz więcej przestrzeni.

  czytaj
 • sdsd

  Otwarte - zamknięte

  dodano: 31-01-2018r.

  Dom w zabudowie szeregowej w Poznaniu przeszedł całkowitą metamorfozę. Pracownia PL architekci wykonała projekt wnętrz, który wprawił w osłupienie klientów. Jak sami mówią, po dawnym...

  czytaj
 • sdsd

  Geometria sufitu w domu w Jaworznie

  dodano: 29-01-2018r.

  Projekt wnętrz parterowego domu w Jaworznie to połączenie elegancji, nowoczesności oraz współczesnych trendów wnętrzarskich. Jego autorem jest pracownia Widawscy Studio Architektury.

  czytaj
 • sdsd

  Mieszkanie na Wildze

  dodano: 29-01-2018r.

  Mieszkanie w kamienicy z początku XXwieku przeżywa swoją drugą młodość za sprawą pracowni Mili Młodzi Ludzie. Pomieszczenia dostosowano do potrzeb nowych właścicieli.

  czytaj
 • sdsd

  Dom z niebieskim modułem

  dodano: 23-01-2018r.

  Wnętrze domu składa się z trzech poziomów, których centralną część stanowi moduł biegnący przez wszystkie kondygnacje. Na każdej z nich pełni on odpowiednią funkcję.

  czytaj
 • sdsd

  Kancelaria prawna z powiewem Paryża

  dodano: 19-01-2018r.

  Warszawska siedziba kancelarii prawnej Gide Loyrette Nouel jest zlokalizowana na ostatnim piętrze prestiżowego budynku Metropolitan. Wnętrza zaprojektowała pracownia MP Studio Architektury.

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!