Lewitujące łóżko

Lewitujące łóżko

Łóżko musi być wygodne i zdrowe. Ale nie tylko – w nowoczesnej sypialni ważny jest także jego wygląd.

 Łóżko Lugo już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie solidnego, masywnego mebla – jego prosta forma określona została wyrazistą, zdecydowaną linią, a wszystkie krawędzie i łuki są dobrze dopasowane. Jednocześnie mebel daje poczucie lekkości, a nawet 'lewitowania'.

 Lugo wykonywane jest ręcznie z drewna olchy, któremu przypisywane są niezwykłe właściwości – podobno sprzyja twórczemu myśleniu, chroni przez negatywną energią i pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji. Ponadto, olcha od lat uznawana jest za niezwykle wdzięczny materiał stolarski. Struktura tego drewna sprawia, że wykonane z niego produkty mają niepowtarzalny charakter.

 Elementy ramy o grubości 3 cm wykonane są w nowoczesnym stylu, przy użyciu nowoczesnych technologii. Przy wykańczaniu mebla drewno jest impregnowane olejem lnianym, bejcami ekologicznymi lub woskami pszczelimi .

 

Źródło: mazzivo.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Jessica 2012-11-04 08:01:08

trzeba ich zrozumieć. Srodowisko filmwoe to szczegf3lny przypadek, jergo patologicznas odmiana tzw. telewizyjni celebryci, to kurwidf3ł, w ktf3rym za stręczycieli własnego potomstwa roibia ich rodzice.To jest w tamtym "towarzystwie" standard, wiec nikt nie rozumie, jak mozna ścigać kogos zaq coś, cvo w tym środowisku jest nieomalze standardowymi zachowaniami.Tyle tylko, ze u nas sądy boją się "wajadalotf3w",niczym diabeł wody święconejtraktują ich jak święte krowy.Przywykli d

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!