Sofa na metry od VANK

Sofa na metry od VANK


BELONG to sofa, która - niczym klocki lego - pozwala się układać w rozmaite kompozycje. Może być długa, krótka, zgiąć się w narożnik lub pełnić rolę fotela. Może łączyć się w jedną całość, albo tworzyć wygodne wyspy. Stalowy stolik uzupełnia i dodatkowo poszerza warianty wykorzystania elementów sofy.

Geometrycznemu i uporządkowanemu konturowi sofy dodano skrzydeł. Są nimi uniesione podłokietniki, nadające całej formie lekkości. VANK_BELONG pozwala się zrelaksować, ale nie rozleniwia, pozostawiając umysł w stanie gotowości. Jej trwałość i prosta forma trafi w gusta minimalistów.
 
 
sofa Vank
Miękkie elementy sofy są osadzone na stalowej, czarnej ramie. VANK_BELONG dostępna jest między innymi w tkaninie Blazer - wełnie o fakturze przywodzącej na myśl miękki filc oraz Synergy ze szlachetnej wełny nowozelandzkiej dostępnej w aż 75 odcieniach.
 
 
 
 
sofa Vank
Atutem sofy jest również jej uniwersalność. Pasuje ona zarówno do minimalistycznych, nowoczesnych salonów, jak i do przestronnych domowych bibliotek czy gabinetów. Odnajdzie się również we wnętrzach komercyjnych: recepcjach, foyer hotelowych, czy pomieszczeniach biurowych służących mniej formalnym spotkaniom.
 
sofa Vank

źródło: materiały prasowe

 

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!