Health & Beauty w Holmes Place

Health & Beauty w Holmes Place

W pomieszczeniach prestiżowego klubu fitness Holmes Place, salonu urody i SPA Kandara oraz restauracji supermodelki Anny Jagodzińskiej Think Love Juices trwają w tej chwili ostatnie prace wykończeniowe. Już w grudniu strefa Health & Beauty w kompleksie OVO Wrocław będzie gotowa.

Holmes Place w OVO Wrocław, zaprojektowanym przez pracownię GSArch, to pierwszy klub tej międzynarodowej sieci w Polsce poza Warszawą. Właśnie kończą się prace w jego wnętrzach. Basen (typu infinity) pokryty jest płytkami już w 90%, prawie gotowe jest również jacuzzi. Z kolei w pomieszczeniach fitness kładzione są wykładziny i montowane drzwi, rozpoczęło się także malowanie. Kończą się również prace w gabinetach ekskluzywnego salonu urody i SPA Kandara. Już w przyszłym tygodniu zacznie się w nich meblowanie.
W grudniu Holmes Place w OVO Wrocław będzie już kompletnie wyposażony w urządzenia oraz przyrządy do treningu. Jako pierwszy klub fitness w Polsce będzie udostępniał sprzęt najnowocześniej linii marki Technogym – Black Diamond.
 
W nowoczesnych pomieszczeniach klubu Holmes Place przestrzenie będą aromatyzowane i ozonowane. Goście skorzystają też z przyjaznej biznesowi strefy Hangout, z wygodnymi fotelami, stolikami i świeżo mieloną kawą, gdzie będzie można popracować lub zrelaksować się.
 
 
projekt Holmes Place
projekt Holmes Place
projekt Holmes Place
projekt Holmes Place
projekt Holmes Place
Oprócz Holmes Place oraz Kandara SPA strefę Health & Beauty w OVO Wrocław tworzy, również pierwsza poza Warszawą, restauracja Think Love Juices. W jej pomieszczeniach także trwają prace wykończeniowe. Restauracja to autorski pomysł Anny Jagodzińskiej, znanej supermodelki. W Think Love Juices będzie bogaty wybór koktajli oraz dań wegańskich.
 
OVO Wrocław zaprojektowany przez pracownię GSArch to wielofunkcyjny kompleks zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Podwale, obok Parku Słowackiego oraz Promenady Staromiejskiej, pomiędzy Galerią Dominikańską i gmachem Poczty Głównej. Od wrocławskiego Rynku i Ostrowa Tumskiego kompleks dzieli zaledwie kilka minut spaceru. Znajduje się tu m.in. się tu 170 luksusowych apartamentów i penthouse’ów, biura, centrum fitness, centrum konferencyjne oraz hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw.
 
 
źródło: materiały prasowe
 

Komentarze

Ilość komentarzy: 3

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

ArthurTaito 2017-01-03 13:19:00


Brak skutków ubocznych i skutków dla bezpieczeństwa na penisa; Podając pozytywne doznania dla obu partnerów. Ważne! Przed zamówić Maxi Size i używać go, trzeba uczyć się na wszelki wypadek. Wśród nich idiosynkrazji składników kompozycji, choroby serca, nadciśnienie, partner ciąży. W czasie ciąży, dosyć swojego partnera, aby dokładnie umyć penisa, usunąć resztki kremu przed stosunkiem. Maxi Size Preparat Preparat Maxi Size krem ​​składa się wyłącznie z bezpiecznych i naturalnych składników, któ

felicjanoo 2020-04-09 00:51:11

Your site is very nice, i have bookmarked it.

romanoX 2020-08-24 19:20:19

crotch rope bondage https://nudenakedporn.blogspot.com/2020/07/every-morning-i-listen-to-wake-up-by.html brunette anal dildo

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!