Jadalnia sercem domu

Jadalnia sercem domu

Apartament na warszawskim Mokotowie to przetrzeń, w której głównym punktem stała się jadalnia. Inwestorzy, przebywający głównie poza domem, postawili na celebrację każdej chwili spędzonej razem. Dlatego chcą spotykać się przy stole i cieszyć się sobą. Za projekt odpowiada pracownia On/Off Architekci.

 

Stu metrowe mieszkanie zaprojektowane zostało dla dwojga młodych ludzi biznesu z jednym dzieckiem. Założeniem projektu było stworzenie prostej i przytulnej przestrzeni, w której można odpocząć. Część wypoczynkowa z kanapą i telewizorem pełni drugoplanową rolę.

Całość utrzymana jest w stonowanych kolorach bieli i szarości.

 

projekt mieszkania w Warszawie

Stół jest punktem łączącym kuchnię z częścią wypoczynkową. Miejsce to podkreślono dodatkowo mocnym kolorem krzeseł oraz  ciekawą, minimalistyczną lampą. 

W kuchni zrezygnowano z szafek wiszących a duża szafa skrywająca akcesoria kuchenne stanowi ciągłość kolorystyczną z szarym tłem ścian.

 

projekt mieszkania w Warszawie

Sypialnia w kolorze białym wydaje się bardziej przestronna dzięki połączeniu jej z łazienką.  

projekt mieszkania w Warszawie

Pojemne szafy ułatwiają utrzymanie ładu w pomieszczeniu. Zastosowanie dużej ilości miękkich materiałów nadaje wnętrzu przytulności.

 

projekt sypialni,

Łazienkę, otwartą na sypialnię wyposażono w podświetlane lustro. Światło długich, wiszących lampek tworzy nastrój w pomieszczeniach.

projekt łazienki otwartej
projekt łazienki otwartej

W przedpokoju zastosowano wygodne siedzisko, które pełni również rolę ścianki działowej. Większość mebli została wykonana na zamówienie. Dzięki zastosowaniu błyszczących frontów pomieszczenie wydaje sie bardziej przestronne.

 

projekt mieszkania, przedpokój
projekt mieszkania, przedpokój

Projekt wnetrza: On/Off Architekci

Powierzchnia: 100 m2

Realizacja: 2016

Zdjęcia: On/Off Architekci

 

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!