Projekt: Gorzka czekolada

Projekt: Gorzka czekolada

Mieszkanie w warszawskim apartamentowcu zaprojektowano dla potrzeb mężczyzny mieszkającego w nim czasowo. Surowe i chłodne brązy, oraz prostota form to zamysł pracowni TK Architekci.

 

Wnętrze 80-metrowego apartamentu na Mokotowie przeprojektowano ze względu na pełnioną funkcję. Jest to rodzaj garsoniery dla jednej osoby.  Zlikwidowano więc mniejszą sypialnię zaplanowaną przez developera, dzięki czemu udało się powiększyć powierzchnię salonu. Inwestorowi zależało na zastosowaniu prostych form i stonowanych, eleganckich barw. Ciemne brązy połączono z wzorzystymi, kolorowymi obrazami, zajmującymi dużą przestrzeń na ścianie w salonie. 

projekt salonu, elegancki salon

Pozostała, duża sypialnia nawiązuje kolorystycznie do całości projektu. Czekoladowe fronty drzwi do garderoby współgrają kolorystycznie z tapicerką łóżka oraz abażurami lamp..

projekt sypilni
projekt sypialni z garderobą

Dwie łazienki zostały zmienione na łazienkę z prysznicem i małą oddzielną toaletę.  Surowość pomieszczenia przełamano ciepłym światłem lamp.

projekt łazienki
projekt łazienki

Aneks kuchenny połączony z salonem tworzy z nim kolorystyczny tandem. Brąz przenika się z bielą a drewniany blat nadaje kuchni przytulności.

projekt kuchni
projekt kuchni

 

Projekt: TK Architekci

Powierzchnia: 80 m2

Realizacja: 2016

Zdjęcia: Jose Teixeira

projekt wnętrza

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!