Alternatywny BAZAR

Alternatywny BAZAR

Ciuchy, płyty winylowe, rowery i miejsce kreatywnych działań. Wszystko to znaleźć można w otwartym w lipcu br. BAZAR Concept Store. To miejsce to rodzaj alternatywy dla wielkich centrów handlowych. Oryginalny jest również projekt wnętrza sklepu.


Lokal znajduje się w jednym z pawilonów handlowych przy ul. Chorzowskiej w Katowicach. Pawilony te, których autorem jest Jurand Jarecki, mają wszystkie atuty dobrze zaprojektowanej przestrzeni handlowej. Dziś niestety, często są niedoceniane i ukrywane pod warstwami podwieszanych sufitów, pasteli na ścianach i płytek na podłodze. 

 

 


projekt sklepu
projekt sklepu, modernizacja sklepu

Projekt wnętrz BAZAR Concept Store zakładał podkreślenie i zachowanie tego co w tych lokalach najciekawsze. Piękna oryginalna witryna, otwarta klatka schodowa, oryginalna podłoga, odnowione luksfery - ponownie są tu najważniejsze, zostały podkreślone nowymi elementami wyposażenia. Jednocześnie koncepcja wnętrza idealnie łączy się z założeniami sklepu, który specjalizuje się w sprzedaży wyselekcjonowanej odzieży używanej.

 

projekt sklepu, modernizacja sklepu
projekt sklepu, modernizacja sklepu

BAZAR Concept store to nie pierwszy tego typu projekt Joanny Kubieniec. Jakiś czas temu powstał projekt jej autorstwa: Magazayn Praga czy Geszeft.  Stworzone przez nią miejsca charakteryzują się surowością i prostotą, ale jednocześnie tworzą przyjazny klimat.

Magazyn Praga

Magazyn Praga. Foto Daria Barnaś

projekt sklepu, modernizacja sklepu

Geszeft.

projekt sklepu, modernizacja sklepu

BAZAR Concept Store

 
BAZAR Concept Store
 
Projekt: Joanna Kubieniec
Powierzchnia: 110 m2 (parter + pietro)
Zdjęcia: Janina Tyńska
Realizacja: czerwiec 2016
 
 
 
nominacja Plebiscyt Polskie Wnetrze 2016

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!