Piętro rekreacyjne w Złotej 44

Piętro rekreacyjne w Złotej 44

26 października odbyło się oficjalne otwarcie ósmego piętra ZŁOTEJ 44. Licząca 1800 mkw. przestrzeń rekreacyjna obejmuje m.in. 25-metrowy basen, strefę spa, prywatne kino i symulator do gry w golfa oraz przestrzeń konferencyjno-biznesową.

Tę największą w Polsce strefę rekreacyjną w budynku apartamentowym wykończono z dbałością o każdy detal i przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Kwarcyt wydobywany tylko w jednym miejscu na świecie – w szwajcarskiej dolinie Vals, 2000 mkw. rzadkiego, trudno dostępnego forniru czy ściany z tafli szkła zdobione mosiądzem, to tylko niektóre z jej elementów.

Mieszkańcy i ich goście będą mieli do dyspozycji: w pełni wyposażoną siłownię, gabinety masażu, saunę fińską, łaźnię parową czy pokój zabaw dla dzieci. Całość dopełnia przestronny taras z działającym przez cały rok jacuzzi.


Złota 44 rekreacja

Foto. Maciej Bernas

Zaprojektowany przez Daniela Libeskinda wieżowiec ZŁOTA 44, to budynek uznany za najlepszy apartamentowiec w Europie. W najbardziej prestiżowym konkursie w branży nieruchomości – International Property Awards 2015 – wieżowiec został wyróżniony w aż trzech kategoriach.

Basen Złota 44

Foto. Maciej Bernas

Za realizację części rekreacyjnej ZŁOTEJ 44 odpowiada Tétris, firma specjalizująca się w wykonaniu najwyższej jakości wnętrz w modelu Design & Build. 

Nad całością prac prowadzonych w wieżowcu  czuwa Warbud S.A., a inwestorami projektu są Amstar i BBI Development S.A. Przewidywany termin zakończenia prac w budynku to przełom 2016/2017.

Siłownia Złota44

Fot. naszemiasto.pl

Sala kinowa, Złota 44, golf

Fot. BBI Development

Złota 44 rekreacja

Fot. naszemiasto.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!