Styl warszawskiego retro w sklepie abc on the way

Styl warszawskiego retro w sklepie abc on the way

27 sierpnia br przy Senatorskiej w Warszawie zostanie uroczyście otwarty  sklep „abc on the way”.

Będzie to 8000. sklep sklep sieci abc. Placówka będzie zlokalizowana w samym sercu warszawskiej starówki, przy ul. Senatorskiej 2, na parterze nowoczesnego budynku biurowo-usługowego Plac Zamkowy – Business with Heritage

Lokal został wyposażony w spójny z oznakowaniem innych najemców szyld, korespondujący z prestiżowym sąsiedztwem, wykonany z aluminium w kolorze starego złota i podświetlony światłem LED.

Wewnątrz sklep został zaaranżowany w stylu warszawskiego retro, z połączeniami kamienia z drewnem oraz zrywającym z sieciowością odwołaniem do lokalnej tradycji.

Atrakcją wnętrza będzie wyjątkowy mural ze stołecznymi motywami.

W projektowanie i aranżację wnętrza lokalu oraz opracowanie menu zaangażowana była grupa ARS Retail.

Realizacja jest testem nowego konceptu "city" pasującego do tak prestiżowych lokalizacji jak warszawska starówka. Jest to odpowiedź sieci franczyzowej abc na konkurencję ze strony dyskontów –  systematycznie powiększających swoje udziały rynkowe. Dlatego sieć nieustannie inwestuje w nowe formaty i rozwiązania oraz testuje nowe koncepty, takie, jak otwierany właśnie sklep abc w formacie „city”, oferując operatorom sklepów nowe możliwości rozwoju i konkurowania z dyskontami.

Oprócz nowego designu atrakcją otwieranej placówki będzie bistro z bogatą ofertą gastronomiczną, adresowaną zarówno do mieszkańców, jak i turystów.

Dzięki nowym konceptom sieć abc chce zahamować trend spadku liczby sklepów małoformatowych w Polsce. Wg danych Bisnode Polska, opublikowanych niedawno przez dziennik Rzeczpospolita, w I półroczu 2016 r. łączna liczba sklepów ogólnospożywczych skurczyła się o 1,7 tys. do 71,3 tys. placówek.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!