Nowości Roca 2016

Nowości Roca 2016

Co nowego od Roca w 2016 roku ?

Ekologiczna i funkcjonalna technologia Rimless w miskach WC, umywalki z szafkami w modnych kolorach, czy nowoczesne wielofunkcyjne słuchawki prysznicowe i deszczownice.

 

Szafka Gap firmy Roca

Szafka Gap

Szerszą gamę rozmiarów i kolorów posiada ciesząca się niesłabnącą popularnością seria GAP. Szafki Gap dostępne są teraz w trzech kolorach: beż, biały i fiolet dzięki temu można łatwiej dobrać idealne rozwiązanie do swojej łazienki.

Najnowsze szafki GAP to: zestawy łazienkowe Unik z dwiema szufladami w rozmiarach 60, 80 i 100 cm, szafka 45 cm z drzwiami pod umywalkę 45 cm, szafki z szufladą pod umywalkę w rozmiarze 50 i 60 cm raz kolumna 120 cm.

W serii GAP znajdują się również zestawy łazienkowe Unik z 2 drzwiami w rozmiarach 60, 70 i 80 cm, szafka prawa 40 cm z 1 drzwiami pod umywalkę 40 i 35 cm, szafka 50 cm z 1 szufladą pod umywalkę 50 i 45 cm oraz szafka 67,5 cm z 1 szuflad a pod umywalkę 65, 60 i 55 cm.

Miska WC bez wewnętrznego kołnierza

Miska WC bez wewnętrznego kołnierza

Nowe rozwiązanie Roca z technologia Rimless (czyli miska WC bez wewnętrznego kołnierza) pozwalają na łatwe utrzymanie higieny. Bezkołnierzowe rozwiązanie pozwala na spłukiwanie całej wewnętrznej powierzchni miski WC. Nie ma tam zakamarków, ostrych krawędzi czy nieoszkliwionych powierzchni. Technologia dostępna jest w seriach Debba, Gap, Nexo, i Inspira.

Zalety technologii Rimless:

  • brak zakamarków gromadzących bakterie, kamień i zanieczyszczenia
  •  łatwe utrzymanie w czystości i higieny
  •  ekologiczne spłukiwanie 4 lub 2 litrami wody.
Słuchawka prysznicowa Plenum

Słuchawka prysznicowa Plenum

Plenum

Kolekcja wielofunkcyjnych słuchawek prysznicowych Plenum, o okrągłym lub kwadratowym kształcie i nowym zintegrowanym przyciskiem, pozwala na łatwe przełączanie pomiędzy trzema funkcjami, aby uzyskać większy komfort podczas korzystania z prysznica.

Deszczownica Rainsense

Deszczownica Rainsense

Raindream, Rainsense

Roca oferuje nową serię nowoczesnych deszczownic, których grubość wynosi zaledwie 0,5 cm. Wykonane są ze stali szlachetnej.

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!