Baletnice we wnętrzach Centrum Posnania

Baletnice we wnętrzach Centrum Posnania

Fotografia odgrywa dużą rolę w promocji architektury. Może też być pomocna w promocji na rynku nieruchomości. Udowadnia to sesja Szymona Brodziaka dla Centrum Posnania. Właśnie została nagrodzona brązowym medalem w konkursie Prix de la Photographie Paris 2016.

W sesji wzięły udział absolwentki Poznańskiej Szkoły Baletowej. Autorem wyróżnionych zdjęć „IN POSNANIA” jest Szymon Brodziak – światowej sławy fotograf pochodzący z Poznania, specjalizujący się w niekonwencjonalnych czarno-białych artystycznych sesjach fotograficznych.

Autor zdjęć zderzył delikatność i wysublimowane piękno z ascetycznym charakterem trwającej jeszcze budowy: surowe ściany, rusztowania, niewykończone przestrzenie. Na potrzeby sesji wybrano dziesięć planów zdjęciowych, wewnątrz i na zewnątrz budynku, które budują nastrój zdjęć.

Zawsze chciałem zrealizować sesję zdjęciową z baletnicami, która pokazałaby połączenie subtelności z wielkim rozmachem. Okazją do tego była Posnania – ogromna przestrzeń, a zarazem miejsce, które chce być blisko ludzi i dla ludzi - mówi Szymon Brodziak.

Inwestor obiektu udostępni zdjęcia w formie wystawy organizowanej już jesienią br. w przestrzeni publicznej, na promenadzie łączącej centrum Posnania z Rondem Rataje.

Źródło: Apsys

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!