Blask i tajemnica dobrej łazienki

Blask i tajemnica dobrej łazienki

Współczesna łazienka nie pełni już tylko funkcji higienicznych. Coraz częściej jest także przestrzenią w której się relaksujemy oraz zażywamy wieczorem i rano chwil intymnych niezbędnych do utrzymania równowagi duchowej. Estetyka i funkcjonalność aranżacji przestrzeni decyduje o tym czy łazienka sprawdzi się w tej roli.

Nowoczesna łazienka wypełniona jest techniką, której eksponowanie nie służy uzyskaniu efektu wyciszenia i relaksacji. Z punktu widzenia architekta, który jest świadomy aktualnych trendów łazienkowych , optymalne więc są takie systemy, które umiejętnie chowają technikę za rozwiązaniami służącymi funkcji oraz estetyce.

Bogactwo i blask przycisków

Współczesne propozycje w zakresie techniki podtynkowej zmierzają więc do tego, żeby chować technikę, a eksponować elementy aranżacyjne i funkcjonalne, jakimi w przypadku systemów  podtynkowych są systemy przycisków.

W ofercie firmy Geberit architekci znajdą ogromny wybór przycisków z serii Sigma dostosowanych praktycznie do wszystkich potrzeb aranżacyjnych i kolorystycznych.  Ich katalog znajduje się tutaj.

Projektanci znajdą tam zarówno wzory kubiczne, jak i zaokrąglone, metalowe i wykonane z tworzyw sztucznych, gotowe, jak i przygotowane do wypełnienia własnym materiałem.

Co więcej, systemy sterowania przepływem wody w instalacji sedesu pozwalają na uruchamianie zdalne i bezdotykowe.  Zawierają także rozwiązania podnoszące higienę korzystania z łazienki, jak specjalne dozowniki do kostek higienicznych oraz odciąg zanieczyszczonego powietrza (Geberit DuoFresh).

Wszystkie przyciski posiadają funkcje ekologiczne w postaci dwóch ścieżek spłukiwania oraz specjalne rozwiązanie z funkcją stop. Ofertę wzbogacają różne systemy mocowania oraz specjalne podświetlenia.

Systemy spłukiwania Geberit

System spłukiwania z przyciskiem dyskretnie ukrytym u góry ścianki

Ukryta tajemnica

To, co decyduje o wygodzie korzystania z sedesu jest jednak ukryte po zabudową z płyty gipsowo  - kartonowej lub pod tynkiem. Systemy spłukujące Geberit Sigma i Omega to wynik wieloletniej pracy inżynierów firmy. Są one przystosowane do różnej wysokości zabudowy oraz różnych systemów spłukiwania. Integracja nawet z przyciskami działającymi zdalnie nie stanowi więc żadnego problemu.

Co więcej, wiele modeli posiada specjalne  oznaczenia Well (Water Efficiency Label), które świadczą o tym, że są one przystosowane do oszczędzania  wody.

Wieloletnie doświadczenie firmy sprawia też, że montaż systemów spłukujących  Geberit Sigma i Omega jest bardzo prosty, co oszczędza koszty robocizny i sprawia, że technika nie stawia projektantom żadnego oporu.

Ta niezauważalna, prosta obsłudze i niezawodna technologia Geberit Sigma i Omega sprawia, że projektanci mogą skupić się na tym, co najważniejsze - na funkcji i urodzie tworzonych łazienek.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

marianoo 2020-04-22 10:19:03

Your website is very interesting, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!