Projekty z płytkami ceramicznymi

Projekty z płytkami ceramicznymi

W lutym br. zakończyła się już czwarta edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor”. Konkurs organizowany przez CAD Projekt K&A i kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”, w ramach popularnego branżowego konkursu PERŁY CERAMIKI UE.

Konkurs był dwuetapowy. Pierwszy wyłonił trzy produkty ceramiczne najpopularniejsze wśród projektantów (Metallic Illusion  - V&B Fliesen GmbH, All in White - Grupa Tubądzin oraz Concept Stone - Gardenia Orchidea). W drugim etapie konkurs projektów wnętrz przygotowanych przy zastosowaniu tych produktów wygrała kawalerka autorstwa Hanny Szczypińskiej.

Uczestnicy Konkursu w większości zdecydowali się zaprezentować projekty całych mieszkań, kawalerek, kuchni samodzielnych lub w połączeniu z salonem i jadalnią, a także bardzo ciekawe opcje wnętrz komercyjnych (m.in. „bawialnia” dziecięca w radiu!).

Na konkurs wpłynęło 40 projektów przygotowanych przez 40 projektantów wnętrz.

Pierwszą nagrodę (nagroda pieniężna 4500 zł brutto, bon o wartości 3333 zł brutto do wykorzystania na zakupy w firmie CAD Projekt K&A oraz okap Amelie Premium firmy Elica) przyznano za projekt autorstwa Hanny Szczypińskiej. Projekt nagrodzono m.in. za ciekawą grę formatami w obrębie jednej kolekcji, dobrze dobraną kolorystykę płytek do wnętrza, interesującą obudowę TV z płytek w różnych formatach czy dobre wykorzystania możliwości programu CAD Decor PRO. To, co jednak wyróżnia ten projekt najbardziej to dobrze zaaranżowana przestrzeń w trudnym wnętrzu o małej powierzchni.

Drugą nagrodę (nagroda pieniężna 2250 zł brutto oraz dwudniowe szkolenie w siedzibie CAD Projekt K&A) przyznano Renacie Modrzyńskiej-Kasiak i Małgorzacie Piaseckej, za stonowaną kolorystykę projektu, dobre wkomponowanie obrazu z płytek we wnętrze i łazienkę jako negatyw do kolorystyki reszty wnętrza. 

Dodatkowo wyróżniono jeszcze projekt Joanny Dzierżyńskiej za dobrą kolorystykę, gdzie punktem wyjścia do aranżacji są płytki kolekcji Kandinsky,

Natomiast projekt Izabeli Piotrowskiej zdobył uznanie jury dzięki zastosowaniu dużych formatów i dobremu wpisaniu kolorystyki do wnętrza.

Źródło: CAD Projekt K&A

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!