Pokój dziecka - jesienne akcesoria

Pokój dziecka - jesienne akcesoria

Pufy, plakaty, naklejki i inne elementy wystroju wnętrz, które rozpromienią pokój dziecka w jesienne dni.

Koniec lata nie musi oznaczać szarugi również w pokoju malucha. Odpowiednie elementy wystroju wnętrz nie tylko rozweselą pokoje naszych pociech, ale i np.  uprzyjemnią im naukę w ponure, jesienne dni.

Przy reorganizacji dziecięcej przestrzeni warto pamiętać o tym, żeby otaczać dziecko bodźcami, które wywoływać będą w nim ochotę do powtarzania ciekawych informacji i zadawania różnych pytań przy codziennych czynnościach. Dlatego na ścianach nie może zabraknąć edukacyjnych plakatów, które nie tylko będą stanowić ożywiającą wnętrze ozdobę, ale także pozwolą zapamiętać ważne rzeczy. Wybór jest szeroki -  akcesoria do nauki języka, kolorów, liczb, kształtów, alfabetu, a nawet mapy kraju.

Kolejnym pomysłem na to jak rozweselić pokój dziecka są ścienne naklejki: a’la tablice do pisania kredą, edukacyjne – mapy świata, z literkami i cyferkami, a także świecące w ciemności oraz ozdobne. Niektóre z nich są nawet wielokrotnego użytku – obrazek można odkleić i przykleić w innym miejscu, dzięki czemu zapewniają dzieciakom wielogodzinną zabawę w tworzenie własnego projektu słonecznego wystroju pokoju.

Do wykończenia przydadzą się jeszcze miłe w dotyku dodatki, na przykład podusia z lwem ze złotą grzywą lub pufa z mięciutkiego minky w zwierzęta grające na instrumentach – dzięki takim akcentom nadamy całości wesoły, przytulny charakter i stworzymy pomieszczenie, w którym maluch z radością będzie spędzał beztroski czas.

 

Źródło: Cuddly ZOO

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!