Toalety myjące

Toalety myjące

Standardowe rozwiązanie w Niemczech czy Szwajcarii, coraz częściej stosowane również w Polsce. Czym są i jak działają toalety myjące?

Toaleta myjąca to połączenie miski ustępowej z funkcją bidetu. Jedną z istotnych jej zalet jest fakt, że nie wymaga absolutnie żadnego dodatkowego miejsca ani przeróbek instalacji wodno-kanalizacyjnej. Bez problemu można wymienić obecną toaletę na nowocześniejsze rozwiązanie, zapewniające komfort i świeżość.

Jak działa toaleta myjąca? Po skorzystaniu z toalety uruchamia się, za pomocą przycisku na panelu sterującym, funkcja mycia. Wysuwa się dysza, z której tryska strumień ciepłej wody, o temperaturze ciała. Możemy regulować natężenie wody, a w modelach o wyższym standardzie można dostosować do swoich potrzeb zarówno wysunięcie dyszy, natężenie, jak i temperaturę wody (z dokładnością do 0,5 stopnia Celsjusza) oraz zapisać ustawienie w profilu użytkownika. Dzięki temu każdy członek rodziny ma swój własny przycisk i nie musi przy każdym użyciu ustawiać parametrów. Rozwiązanie jest w pełni higieniczne, wyposażone w filtry wody, a także system autoczyszczenia.

Obecnie toalety myjące wyposażone są w wiele dodatkowych funkcji, niezwykle wygodnych w codziennym użytkowaniu, m.in. funkcja mycia intymnych obszarów ciała oddzielną dyszą., odciąg zanieczyszczonego powietrza, suszenie,  a nawet automatyczne otwieranie pokrywy  deski sedesowej.

 

Żródło: Geberit

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!