Schowek w wannie

Schowek w wannie

Wanna z trzema wygodnymi i poręcznymi szafkami oraz schowkiem, ukrytymi za meblową obudową, to propozycja dla osób, które lubią mieć pod ręką dużo kąpielowych akcesoriów, ale już niekoniecznie cieszy je widok "zagraconej" nimi łazienki.  W przeciwieństwie do otwartych półek, zabudowany schowek nie wymaga również codziennego odkurzania i sprzątania.

Trzy uchylne szafki ukryte w obudowie pomieszczą dodatkowe ręczniki, szampony, płyny, żele do kąpieli, czy książki do czytania w wannie. Gdy drzwiczki są zamknięte, trudno się zorientować, że w wannie kryją się łazienkowe akcesoria.  Panel jest wykonany z odpornego na wilgoć materiału, zapewniającego trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Producent oferuje dwa rozmiary i dwa kolory paneli w stonowanej kolorystyce. Wybieramy pomiędzy uniwersalną bielą i modną szarością frontów, które idealnie komponują się z obudową w kolorze jasnego jesionu. Meble wyposażono w wygodny system „push”, dzięki któremu panel otwieramy i zamykamy jednym delikatnym ruchem.

 

Źródło: Cersanit

Komentarze

Ilość komentarzy: 3

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Grzegorz 2015-07-20 11:03:51

Bardzo ciekawe rozwiązanie. Do tej pory obok włoskich marek, w Polsce tak zabudowane wanny ma Luxum. Tylko, że to rozwiązania premium i też tyle kosztują. Tutaj widzę, że będzie oferta dla zwykłego człowieka.

fabianno 2020-04-14 22:05:18

Your website is very nice, i have bookmarked it.

marcoo 2020-04-19 06:06:42

Your page is very cool, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!