Rada puchaczy w pokoju malucha

Rada puchaczy w pokoju malucha

Spośród licznych wzorów graficznych, dostępnych na rynku motyw sówek „Gufi” cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i dorosłych. Kolorowe postacie współgrają z białymi, prostymi frontami kolekcji. Przyjazna sowa łączy pokolenia

 CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jasne jak... wnętrze

Któż z nas, rodziców, nie pamięta słynnej „Rady Puchaczy” z wiersza Brzechwy. Sowa jako symbol mądrości i rozwagi to najlepszy przewodnik po świecie dla naszych najmłodszych. Sówki na szafach, komodach i łóżeczkach przybrały przyjazną i kolorową formę, tak by trafić w gusta całej rodziny. Efektowny wzór zaproponowany podoba się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Może więc być kompromisowym rozwiązaniem, gdy pokój dzielony jest przez dwójkę maluchów. 

 CZYTAJ RÓWNIEŻ: Fantazyjny stół Waiho

pokój dla dziecka

Duży wybór brył sprzyja dowolnej aranżacji wnętrza w przypadku np. pojawienia się rodzeństwa, czy zaistnienia nowych potrzeb – pójście do szkoły. Pokój wyposażony w tego typu meble z może rosnąć wraz z naszą pociechą. Łóżeczko ze szczebelkami zastąpimy w odpowiednim momencie łóżkiem dziecięcym, a gdy dziecko rozpocznie naukę czytania i pisania w pokoju pojawi się biurko z szerokim, wygodnym blatem. Pakowna skrzynia zmieści z powodzeniem rosnącą lawinowo liczbę zabawek.

wystrój pokoju dla dziecka

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!