Podłoga z odblaskiem

Podłoga z odblaskiem

Odpowiednio dobrana podłoga stanowi doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji. Rodzaj, kolor oraz lakier mogą przesądzić o charakterze i stylu pomieszczenia. Decydując się na drewnianą podłogę z kolekcji Summit z satynowym wykończeniem sprawimy, że nasze wnętrze nabierze szlachetnego blasku.

Linia Summit wyróżnia się przede wszystkim oryginalnym, lekko połyskliwym lakierem. Satynowe pokrycie uatrakcyjnia i nadaje ciekawy akcent w bardzo modnych obecnie minimalistycznych wnętrzach. Oryginalny lakier jeszcze bardziej podkreśla rys i usłojowanie jednolamelowych drewnianych desek. Na linię Summit składają się wyszukane gatunki drewna m.in. Timbi, Kalungi, Jatoba. Wzór naturalnego drewna połączony z blaskiem wykończenia nadaje pomieszczeniom elegancji.

Dodatkowym wyróżnikiem i atutem tej linii podłóg jest możliwość zindywidualizowanego charakteru ułożenia. Wszystko dzięki dostępności trzech długości desek: 120 cm, 68,5 cm oraz 50 cm. Zapewnia to zróżnicowany i niebanalny układ podłogi w jednym pomieszczeniu.

Źródło:Dekorian

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Krystal 2011-12-26 13:37:54

You put the lime in the cooncut and drink the article up.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!