Klimatyczny Paryż we wnętrzu

Klimatyczny Paryż we wnętrzu

Wykwintna kuchnia, romantyczna atmosfera unosząca się wśród urokliwych knajp i kamieniczek,  wyborny  szampan i melodyjne francuskie piosenki  to tylko nieliczne skojarzenia, które przywodzą na myśl Paryż – miasto zakochanych.  Aż chciałoby się mieć skrawek tego miejsca na własność.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Fotel na zdrowie

A gdyby przenieść cząsteczkę Paryża i szczyptę tego klimatu do naszych wnętrz? Wystarczy odrobina kreatywności i wszystko staje się możliwe. Aby uzyskać pożądany klimat najważniejsze są akcenty. Naklejki na ścianę z manufaktury TwojaInspracja.pl przedstawiające paryskie inspiracje będą właściwym rozwiązaniem. Wprowadzą do wnętrza odrobinkę uroku, tego który znamy z pocztówek, książek i filmów. A jakie inspiracje związane z Paryżem możecie umieścić na ścianie? Oto kilka pomysłów. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Łazienka dla singla

paryż we wnętrzu

Najważniejsza jest wieża Eiffla. Bez niej nie było by tego Paryża jakim go  wszyscy znamy.  Symbol całej Francji będzie znakomitym dodatkiem w przedpokoju, salonie, a także w sypialni.  Dzięki naklejce ściennej będziemy mogli zjeść romantyczną kolację albo urządzić sobie z przyjaciółkami weekend modowy tuż pod samą wieżą Eiffla.

paryż we wnętrzu

Nie zapomnijmy o kultowej cytrynce. Samochód, którym poruszali się sympatyczni żandarmi z Saint-Tropez ma w sobie tyle uroku, że może spokojnie posłużyć jako niebanalna dekoracja ścienna. 

paryż we wnętrzu

A jeśli nie wystarczy nam odrobina Paryża we własnych czterech kątach możemy sprawić sobie naklejkę motywacyjną. Dzięki niej na pewno nie zapomnimy o naszych najbliższych planach wakacyjnych.

Źródło: www.twojainspiracja.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!