Lampy naturalnie

Lampy naturalnie

Ekologiczne lampy czyli coś dla miłośników życia w zgodzie z naturą.

 

Temat ekologii jest obecnie bardzo popularny. Z roku  na rok zyskuje coraz większe grono entuzjastów, którzy pragną żyć w sposób jak najmniej szkodzący środowisku. Tworzy się zatem eko-odzież, eko-żywność, a także eko-kosmetyki. Trend ten jest również mocno zauważalny  w świecie wnętrzarskim, gdzie coraz częściej pojawiają się wyroby z recyklingu czy materiałów biodegradowalnych. Tego rodzaju dekoracje są nie tylko bardzo oryginalne, ale i nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Podążając zgodnie z tym nurtem marka Nowodvorski Lighting stworzyła nową kolekcję lamp BIO, która czerpie inspiracje z piękna natury.  Kompozycja stworzona na bazie drewna z prostotą oraz funkcjonalnością formy daje unikatowy efekt, który z łatwością dopasuje się do większości aranżacji wnętrz. Oświetlenie z serii BIO będzie bowiem idealnie prezentować się w pomieszczeniach zarówno utrzymanych w stylistyce naturalnej, skandynawskiej jak i minimalistycznej, gdzie z pewnością stanie się elementem dodającym tzw. „pazura”.

Zarówno forma jak i materiał, z których wykonane jest oświetlenie z serii BIO stanowią żywy dowód na to, że piękno przyrody podsuwa najlepsze pomysły. Wiszące lampy z kolekcji BIO marki Nowodvorski Lighting wykonane zostały z drewnianej sklejki dostępnej w dwóch kolorach: naturalnej oraz białej. Dwojaki jest również wybór kloszy. W linii znajdziemy klosz o długości 70 cm, stworzony ze sklejki ułożonej w fantazyjny wzór na bazie okręgu o średnicy 34 cm oraz krótszy bo 50 centymetrowy z lekko skręcony sklejek na bazie okręgu o średnicy  37,5 cm. Dzięki takiemu wykrojowi lampy osiągniemy bardzo ciekawy efekt świetlny, który w pomieszczeniu stworzy niezwykły nastrój. 

Neutralna kolorystyka oraz wykorzystanie niebanalnych kształtów to cechy charakterystyczne dla nowej kolekcji lamp BIO marki Nowodvorski Lighting, która udowadnia, że drewno w połączeniu z żarówką może stworzyć dekorację mieszkania nie tylko w pełni przyjazną naturze, ale także wyjątkową tak jak ona.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!