Wnętrza zgodne z naturą

Wnętrza zgodne z naturą

Słońce coraz śmielej pojawia się każdego dnia. Wszystko budzi się do życia, sprawiając, że świat staje się piękniejszy i pełen optymizmu. Oczekujemy zmian, chcemy wprowadzić je również do naszych domów. Powiew wiosny jest dobrą inspiracją do aranżacji wnętrz w odcieniach żółtego i pomarańczowego. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Projektowanie mebli 

Żółty wnosi do pomieszczeń radość. Ten kolor wpływa na nas pozytywnie. Może wzbudzać również wspomnienia miłych chwil, spędzonych podczas wakacji nad morzem. Stawiając na ten kolor, możemy być pewni, że wybieramy energię i zadowolenie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Praktyczny dizajn

wnętrza zgodne z naturą

Fantazyjne ksztalty w salonie. Fot.Minka

Podobne działanie do barwy żółtej ma również pomarańczowa. To kolor symbolizujący spontaniczność oraz aktywność.  

Wnętrza z promieniami słońca

Pokój dzienny wymaga szczególnej uwagi. Jest wizytówką domu. Miejscem, w którym spędzamy najwięcej czasu, przyjmujemy gości, świętujemy, snujemy plany i odpoczywamy. Dodajmy mu więc odrobinę uroku np. za pomocą ładnej, ekologicznej tapety, która będzie idealną dekoracją ściany w salonie. Mogą się na niej znaleźć żonkile, róże, kapelusze, kobieta w żółtej sukience albo nowojorska taksówka. W tym wypadku ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

wnętrza zgodne z naturą

Jadalnia z zoltymi kwiatami w tle. Fot.Minka

Również kuchnia może ulec metamorfozie. Ożywią ją z pewnością owoce i warzywa w pomarańczowym i żółtym kolorze. Mogą to być soczyste pomarańcze i mandarynki, smakowite papryki lub banany. Nikt jednak nie powiedział, że musimy się decydować na takie rozwiązania. Przede wszystkim kierujmy się własnym gustem.

Sypialnia to królestwo relaksu. Zatem z powodzeniem możemy zdecydować się na to, aby każdego ranka po przebudzeniu oglądać cudowne wnętrze pełne energii. Wiosna jest idealnym powodem do zmian.

wnętrza zgodne z naturą

Pomarancze dodadza uroku kazdej kuchni. Fot.Minka

Remont bez problemu

Metamorfoza wnętrz nie musi się wcale wiązać z długotrwałymi remontami. Wystarczy postawić na ekologiczne tapety marki Minka, aby poszczególne pomieszczenia nabrały nowego, świeżego wyrazu. Do ich montażu potrzebna jest jedynie gąbka i woda. Nakładając wybraną dekorację na ściany trzeba namoczyć tapetę w wodzie na kilkanaście sekund, przyłożyć do powierzchni i wygładzić gąbką.

wnętrza zgodne z naturą

Salon w klasycznym stylu. Fot.Minka

Decydując się na takie rozwiązanie możemy być pewni nie tylko bezproblemowej zmiany wystroju wnętrza, lecz także tego, że wybraliśmy materiał w 100% ekologiczny i biodegradowalny. Nie blokuje on oddychalności ścian, jest bezwonny oraz odporny na pleśń i grzyby.

wnętrza zgodne z naturą

Wiosenna aranzacja. Fot.Minka

Stawiając na nową dekorację ścian, możemy spodziewać się poważnej zmiany. Dzięki niej pomieszczenia w mieszkaniu lub domu staną się zupełnie odmienione. Jest to niewielki krok, prowadzący do niesamowitych efektów.

 

Źródło: Minka

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!