Konkurs na projekt pocztówki Mamy Niepodległą

Konkurs na projekt pocztówki Mamy Niepodległą

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt pocztówki z okazji Narodowego Święta Niepodległości.  Autor zwycięskiego projektu kartki zostanie nagrodzony 2 000 zł a jego praca zostanie wydrukowana w nakładzie 20 tys. egzemplarzy i rozpowszechniona na terenie całego kraju podczas akcji Mamy Niepodległą!

Organizator
Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku (adres:05-070 Sulejówek, ul. Oleandrów 5)

Zadanie konkursu
Zadaniem konkursowym jest stworzenie projektu grafiki na okolicznościową pocztówkę z okazji Narodowego Święta Niepodległości nawiązującego do postaci Józefa Piłsudskiego.

Uczestnicy konkursu
Konkurs skierowany jest w szczególności do: projektantów, pracowni projektowych, grafików oraz studentów kierunków artystycznych, projektowych lub graficznych.

Kryteria oceny
Ocena prac konkursowych zostanie dokonana w oparciu o następujące kryteria: zgodność z tematem, estetyka i wygląd wizualny, oryginalność ujęcia tematu, przejrzystość przekazu.

Terminy
1. Termin nadsyłania prac rozpoczyna się dnia 15.04.2015 r. i trwa do dnia 31.05.2015 r.
2. Zwycięzca Konkursu zostanie wyłoniony najpóźniej do dnia 20.06.2015 r.
3. Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wyniku konkursu do dnia 21.06.2015 r. e-mailem oraz telefonicznie na numer podany w zgłoszeniu.

Nagrody
Zwycięzca konkursu zostanie zaproszony przez Organizatora do zawarcia umowy na wykonanie projektu okolicznościowej pocztówki zawierającej grafikę będącą przedmiotem zwycięskiej pracy konkursowej za wynagrodzeniem w kwocie 2 000,00 zł (dwa tysiące złotych) netto (Nagroda), a przygotowany przez niego projekt zostanie zrealizowany w formie drukowanej pocztówki o nakładzie 20 tys. egzemplarzy rozpowszechnianych na terenie całej Polski podczas akcji „Mamy Niepodległą”.

Więcej na: muzeumpilsudski.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!