Minimalistyczne biuro z klasą

Minimalistyczne biuro z klasą

Projekt biura o powierzchni 100 metrów kwadratowych w Nowej Wsi został wykonany przez pracownię TIKA Architektura Wnętrz i Krajobrazu. Aranżacja przestrzeni jest bardzo oszczędna, ale dzięki temu niezwykle estetyczna i gustowna.

aranżacja biura
aranżacja biura
aranżacja biura

Biel i jasne drewno, które są podstawą aranżacji tworzą idealny klimat do pracy. Nowoczesne wyposażenie podnosi prestiż miejsca. Meble mają proste formy, co nie rozprasza uwagi i tworzy subtelne tło. Zamiast pełnych ścian działowych zostały użyte tafle szkła, co nadaje wnętrzu lekkości, przestronności oraz wprowadza wielkomiejski charakter. 

Czytaj też: Wnętrze biura w dawnym magazynie

aranżacja biura
aranżacja biura
aranżacja biura

Ożywczym akcentem są poduszki znajdujące się gdzieniegdzie na kanapach. Wnoszą one do wnętrz biura domową, przytulną atmosferę, która uprzyjemnia czas spędzony w pracy. 

Wypukłe, geometryczne panele na ścianach tworzą bardzo ciekawą, ale stonowaną dekorację, która tworzy interesującą strukturę. Ta ozdoba subtelnie podkreśla geometrię form mebli i detali.

Czytaj też: SITAG Wave - czwarta ikona SITAG

aranżacja biura
aranżacja biura
aranżacja biura

Łazienka zachowuje minimalistyczny, nowoczesny styl. Drewniane podłogi idealnie dopełniają szarość na ścianach, a proste akcesoria wtapiają się w aranżację.

Czytaj też: Wnętrze biura Grupy AdWeb

Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, wyposażenia i połączeń kolorystycznych, projektanci wykreowali klimat pełen profesjonalizmu, który tworzy idealne miejsce do pracy.

Zdjęcia: TIKA Architektura Wnętrz i Krajobrazu

aranżacja łazienki

Komentarze

Ilość komentarzy: 5

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

anna 2015-11-03 10:57:38

przepiekne

Majka 2019-09-23 22:02:49

Uważam, że warto stawiać na minimalizm, ale nie warto samemu brać się za remonty i aranżację. Takie zadanie należy powierzyć profesjonalną firmę. Ciekawym rozwiązaniem jest fit out biura . Total Sec oferuje tego typu kompleksowe remonty.

marcoo 2020-04-13 14:42:23

Your site is very nice, i have bookmarked it.

marianoo 2020-04-15 02:19:47

Your website is very interesting, i have bookmarked it.

felicjanoo 2020-04-19 12:36:27

Your website is very nice, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!